Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: Vuokkoset

W 100% biodegradowalne podpaski ze skrzydełkami na noc z bawełny organicznej niebielonej chlorem.

Ultra cienkie podpaski higieniczne zapewniają komfort i bezpieczeństwo w trakcie stosowania, dodatkowo skrzydełka zapewniają prawidłowe utrzymanie podpaski. Całkowicie wolne od dioksyn oraz substancji syntetycznych i petrochemicznych, pozbawione syntetycznych pudrów i składników poprawiających chłonność, nie zawierają perfum mogących wywoływać alergie lub podrażnienia. Podpaski są testowane dermatologicznie i zalecane dla kobiet ze skórą wrażliwą oraz delikatną - skłonną do podrażnień.

Są całkowicie wolne od modyfikacji genetycznej GMO. Ich stosowanie i utylizacja nie zagraża środowisku naturalnemu. Opakowanie również zostało wyprodukowane z materiałów, które ulegają biodegradacji.

W opakowaniu znajduje się 9 podpasek, pakowanych osobno w rozmiarze normal, '6' w sześciostopniowej skali chłonności.

Certyfikaty:

  • GOTS
  • Allergy and Asthma Federation
  • Nordic Ecolabel 4023 0019 

Wkładki oraz podpaski są kompostowalne i biodegradowalne zgodnie ze standardami dyrektywy EN 13432, Opakowanie biodegradowalne i wykonane  z Green PE (materiał pochodzi z sugar cane)

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy