Wczytuję dane...
EAN: 626232840230 
Wysyłka od: 8.99 PLN

Umyj ręce z czystym sumieniem, wiedząc, że naturalne mydło do rąk w płynie ATTITUDE Super leaves z ekstraktem z liści cytryny zawiera cztery razy więcej produktu i 77% mniej plastiku niż jego odpowiednik w butelce.

Lekkie mydło w płynie zawiera wyciąg z liści oliwnych i nasion moringi, aby oczyścić i zregenerować twoje ciężko pracujące dłonie. Wykorzystaj moc natury i uzyskaj czyste i zdrowe dłonie bez zanieczyszczania środowiska.

Wygodny dwulitrowy pojemnik: łatwy do przechowywania i używany do napełniania butelki ATTITUDE.

Opakowanie wykonane z certyfikowanego przez FSC w 100% nadającego się do recyklingu kartonu i w 100% nadających się do recyklingu plastikowej torby i czopu.

Wzbogacony ekstraktem z nasion moringa, aby ograniczyć przyczepność zanieczyszczeń i detoksykację skóry.

Hipoalergiczny i przebadany dermatologicznie: nie zawiera znanych alergenów skórnych. Wykonane ze środków powierzchniowo czynnych pochodzenia roślinnego z glukozy i alkoholi tłuszczowych.

  • EWG VERIFIED: najwyższa ocena w bazie danych kosmetyków Skin Deep firmy EWG i spełniająca rygorystyczne standardy EWG.
  • Certyfikat ECOLOGO: produkt zrównoważony i biodegradowalny.
  • Certyfikat PETA: brak okrucieństwa wobec zwierząt i 100% wegańskie.

Zgodnie z IARC: nie zawiera SLES, SLS, PEGów (takich jak stearynian PEG-100 i uwodorniony olej rycynowy PEG-40), zanieczyszczonych 1,4-dioksanem i tlenkiem etylenu, produktami ubocznymi powodującymi raka. Nie zawiera szkodliwych konserwantów, takich jak fenoksyetanol, parabeny, formaldehyd lub substancje uwalniające formaldehyd, alkohol benzylowy i MIT. Wolne od substancji zaburzających funkcjonowanie układu hormonalnego zgodnie z EWG, takich jak Propylparaben, Izopropylparaben, Butylparaben, Izobutylparaben, BHA, BHT, ftalany i triklosan.  

Skład (INCI): water sodium coco-sulfate sodium chloride coco-glucoside vegetable glycerin sodium cocoyl isethionate citric acid nasturtium officinale (watercress / cresson) extract tropaeolum majus (indian cress / capucine) extract maltodextrin moringa oleifera seed extract olea europaea (olive) leaf extract sodium benzoate potassium sorbate hexyl salicylate (floral) geranyl acetate (floral) hexyl acetate (fruit)

Dzień Mamy