Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 5709954013405
Wysyłka od: 11.99 PLN

Chusteczki nawilżane Derma Baby to łagodny produkt przydatny podczas zmiany pieluszki, a także do oczyszczania rąk i buzi Twojego dziecka, szczególnie przydatne, gdy jesteście na spacerze lub w podróży.

Chusteczki w sposób łagodny oczyszczają oraz nawilżają skórę, są miękkie i przyjemne w dotyku, a jednocześnie mocne. Chusteczki nawilżane Derma Baby zostały stworzone na bazie czystych, naturalnych i odżywczych składników. Są pozbawione substancji zapachowych, parabenów i barwników, co minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii oraz reakcji skórnych. Produkt przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.

Nie pozostawiają uczucia lepkości. Produkt przeznaczony dla dzieci i niemowląt od pierwszego dnia życia. Polecane przez lekarzy przy AZS i skłonności do alergii oraz jako profilaktyka w celu unikania ryzyka alergii.

 

Sposób użycia:

  • Używaj chusteczek podczas zmiany pieluszki i karmienia oraz gdy tylko ich potrzebujesz.
  • Wyjmij jedną chusteczkę z opakowania i oczyść nią skórę dziecka.
  • Zużytych chusteczek nie należy wyrzucać bezpośrednio do toalety.
  • Aby nie dopuścić do wyschnięcia pozostałych chusteczek, należy dokładnie zamknąć opakowanie.

Produkt otrzymał certyfikaty:

  • AllergyCertified i Astma-Allergi Danmark - dla certyfikowanych produktów hipoalergicznych, wolnych od alergenów i jakichkolwiek szkodliwych substancji. Bez zapachów, bez barwników, bez parabenów
  • Nordic Ecolabel - dla certyfikowanych produktów przyjaznych środowisku i nietestowanych na zwierzętach.

 Certyfikat Allergy  Certyfikat Nordic Ecolabel  Certyfikat Allergy

 

Skład (INCI): Aqua, Glycerine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Tartaric Acid, Betain, Citric Acid

Polecamy także

Dzień Mamy