Wczytuję dane...
EAN: 5902738920146
Wysyłka od: 11.99 PLN

Naturalna świeca zapachowa Cynamonowa z serii Aromaterapia mieszanka olejków eterycznych: cynamon, mięta pieprzowa. Właściwości: usuwa brzydkie zapachy, idealna dla palaczy. Cynamon łagodzi przeziębienia, grypy, infekcje wirusowe, zapalenie gardła, kaszel, reumatyzm, zaburzenia w krążeniu.  

Eco Life Candles zaprasza do świata aromatycznych, naturalnych świec sojowych oraz naturalnych sojowych świec do masażu produkowanych z pasją ręcznie w Polsce.

Eco Life Candles seria Aromaterapia to świece wykonane z nietoksycznego, naturalnego wosku sojowego, który topiąc się, uwalnia naturalne olejki eteryczne. Szkodliwe toksyny takie jak toluen czy benzen uwalniane podczas palenia świec parafinowych (parafina to pochodna ropy naftowej) działają drażniąco i kancerogennie na układ oddechowy, dlatego palenie takich świec, szczególnie w zamkniętych pomieszczeniach jest dla nas bardzo niezdrowe.

Wosk sojowy nie wytwarza szkodliwych toksyn, stanowi bezpieczną dla zdrowia alternatywę świec parafinowych.  Wosk sojowy dzięki niższej temperaturze topnienia zapewnia dłuższe spalanie się świecy, która nie kopci się, a rozpuszczony wosk nie parzy i łatwo go usunąć za pomocą wody i mydła.

Zastosowany w świecach knot wykonany jest z czystej bawełny, nieimpregnowany. Świeca w praktycznym zamykanym słoiczku, który po zużyciu może posłużyć jako pojemnik na drobiazgi.

Instrukcja:

  • Pierwsze palenie świecy powinno trwać tak długo, aż stopiony wosk pokryje całą powierzchnię świecy (około 2-3 h).
  • Zapobiegnie to wytworzeniu się nieestetycznego leja.
  • Knot należy przycinać przed każdym paleniem świecy,  aby nie był dłuższy niż 2-3 mm.
  • Przyczyni się to do równomiernego i dłuższego spalania się.

Środki bezpieczeństwa:

  • Nie pozostawiaj palącej się świecy bez nadzoru.
  • Stawiaj świecę na stabilnym, odpornym na ciepło podłożu.
  • Nie zostawiaj świecy blisko materiałów łatwopalnych, chroń przed dziećmi, nie zakręcaj palącej się świecy.  

Czas palenia: do 50 h

Waga: 650 gr

Rodzaj opakowania: karton z wypełnieniem

Skład (INCI): naturalny wosk sojowy, knot bawełniany, kompozycje zapachowe

Wymiary: 7,5 x  8,7 cm (wys. x śr.)

Polecamy także

Dzień Mamy