Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 3538395475006
Wysyłka od: 6.99 PLN

Skoncentrowany spray do oczyszczania i odświeżania powietrza o zapachu świeżym i oczyszczającym, na bazie olejków eterycznych z eukaliptusa, lawendy i mięty.

Formuła sprayu z obszaru zapachów Wellness została przygotowana przez wybitnego perfumiarza specjalizującego się w kreowaniu naturalnych kompozycji zapachowych. Skutecznie oczyszcza powietrze i neutralizuje nieprzyjemne zapachy w otoczeniu: kuchni, łazience, toalecie, biurze, palarni, aucie nadając mu świeży, oczyszczający zapach.

Może być także stosowany do odświeżania zapachu tkanin i ubrań. 100% naturalny zapach o działaniu odświeżającym i oczyszczającym z olejków eterycznych. Certyfikowany przez Ecocert. 125 ml

Nuty zapachowe odświeżacza Uspokajającego:

  • nuta głowy (pierwsza wyczuwalna nuta zapachowa): eukaliptus
  • nuta serca (środek zapachu): lawenda, lawendyna
  • nuta bazowa (tło zapachu): mięta

 

100% naturalny, skoncentrowany zapach o działaniu odświeżającym i oczyszczającym, na bazie specjalnie dobranej kompozycji olejków eterycznych, szybko i skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy - zwykle 1-2 psiknięcia są wystarczające dla pomieszczenia, nadaje świeży, oczyszczający zapach i stwarza atmosferę Wellness w otoczeniu, bez gazu, bez formaldehydów pH 6-7, nietestowany na zwierzętach, nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego, szybko i optymalnie biodegradowalny, certyfikowany przez Ecocert Greenlife F32600

 

Sposób użycia:

  • psiknąć spray bezpośrednio w powietrze, aby zneutralizować nieprzyjemne zapachy i nadać energetyzujący zapach w pomieszczeniu lub też bezpośrednio na tkaninę, aby ją odświeżyć.

 

Skład (INCI): alkohol denaturowany, woda, glukozyd heptylowy, 100% naturalny zapach z kompozycji perfum z eukaliptusa, mięty, lawendy, lawendyny (limonene*, eugenol*, linalool*, citronellol*, geraniol*).
*występujące naturalnie w olejkach eterycznych
100% składników pochodzenia naturalnego

Środki ostrożności:

Produkt niebezpieczny. Zawiera Eucalyptol. Przechowywać z dala od źródeł wysokiej temperatury, otwartego ognia, iskier, ciepła i ciepłych/ gorących powierzchni. Nie palić! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać wdychania skoncentrowanego aerozolu.

 

Pojemność: 125 ml

Dzień Mamy