Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 3538394911000
Wysyłka od: 11.99 PLN

Tout Net – znany koncentrat uniwersalny EDL do mycia i odtłuszczania wszelkich powierzchni użytkowych: podłóg łazienek, toalet, kuchni, drzwi, ścian. Doskonały do mycia samochodów.

Służy też jako odplamiacz do prania – szczególnie do plam z krwi, trawy, owoców oraz do zapierania kołnierzyków i mankietów w koszulach. Pięknie pachnie organiczną miętą. Na 200 użyć. 1 l

 

Zalety:

Mocno skoncentrowany i uniwersalny, doskonale odtłuszcza wszelkie powierzchnie, pH 9, pięknie pachnie dzięki olejkowi eterycznemu z organicznej mięty, nietestowany na zwierzętach, zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego, nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego, optymalnie i szybko biodegradowalny, 1 litr płynu wystarcza na 200 użyć

 

Sposób użycia:

  • rozcieńczony: wlać 5 ml koncentratu do 3-5 litrów wody
  • jako koncentrat: wlać parę kropli na zwilżoną gąbkę
  • jako odplamiacz: nanieść parę kropli koncentratu bezpośrednio na plamy lub mocno zabrudzone miejsca, delikatnie rozetrzeć i pozostawić na chwilę, po czym normalnie uprać. W przypadku trudnych i mocnych zabrudzeń zaleca się pozostawić koncentrat na plamach nawet na kilka godzin (np. na noc).

 

Skład (INCI): >30% woda 5-15% surfaktanty anionowe (na bazie palmy) 5-15% mydło pochodzenia roślinnego, < 5% surfaktanty niejonowe (na bazie cukrów, kopry i palmy) zawiera także: potassium sorbate (konserwant), 100% naturalny zapach z olejku eterycznego z organicznej mięty pieprzowej (limonene*, linalool*), sodium hydroxide, trisodium carboxymethyl alaninate (stabilizatory), alkohol roślinny, CI 75810 (barwnik naturalny)

Zawiera limonene. Może powodować reakcję alergiczną.

* składniki naturalnie obecne w olejkach eterycznych

 

Środki ostrożności:

produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, okazując opakowanie produktu.

Polecamy także

Dzień Mamy