Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 3538394511316
Wysyłka od: 8.99 PLN

Organiczny preparat z kompleksem 4-6 bakterii Bacillus (laseczki Gram-dodatnie), które oczyszczają szamba, kanalizację i pojemniki na wodę z zanieczyszczeń organicznych.

1 opakowanie wystarcza na 6 miesięcy skutecznego działania.

 

Organiczny preparat do pojemników na wodę, ekologicznych szamb, instalacji kanalizacyjnych, cystern i zbiorników ściekowych zmniejsza zamulenie i oczyszcza zbiorniki z zanieczyszczeń organicznych, chroni przed zatkaniem i przelaniem się zbiorników, systemu i instalacji kanalizacyjnej chroni przed powstawaniem i rozprzestrzenianiem się nieprzyjemnych zapachów optymalnie biodegradowalny nietestowany na zwierzętach

 

Jak działa preparat?

Organiczny preparat zawiera zestaw bakterii składający się z 4 do 6 bakterii typu bacillus (laseczki), dobranych specjalnie ze względu na ich zdolność dobrego funkcjonowania i namnażania się w takich miejscach jak pojemniki i szamba ekologiczne.

Mikrogranulki preparatu przez 6 miesięcy stopniowo uwalniają bakterie rozkładające zanieczyszczenia organiczne w kanalizacji. Zróżnicowany skład bakterii produkuje niemodyfikowane genetycznie enzymy (proteazy, lipazy, amylazy i celulazy). Trawią one zanieczyszczenia organiczne na mikromolekuły, doprowadzając do ich całkowitego utlenienia na cząstki dwutlenku węgla i wodę.

 

Sposób użycia:

  • Przy instalacji lub podczas użytkowania i konserwacji systemu kanalizacyjnego wsypać zawartość preparatu do toalety (całe 500 g) i spuścić wodę.
  • Preparat skutecznie działa przez 6 miesięcy.

 

Skład (INCI): < 5% surfaktanty niejonowe pochodzenia naturalnego połączenie soi, lnu, rzepaku i bakterii niemodyfikowanych genetycznie (nie GMO)

 

Środki ostrożności:

Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

 

Dzień Mamy