Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 3538394911765
Wysyłka od: 11.99 PLN

Formuła 3 w 1: czyści, odtłuszcza i odkamienia kafelki, emalię, ceramikę, baterie, kabiny prysznicowe, blaty z konglomeratów itp.

pH 2,3 pięknie pachnie organicznym olejkiem pomarańczowym. Po zużyciu do ponownego uzupełnienia gotowym preparatem EDL o pojemności 1 l lub X Koncentratem EDL do łazienki o pojemności 50 ml, który należy uzupełnić wodą do 500 ml, nie jest zalecany do czyszczenia naturalnego kamienia.

Do naturalnego kamienia zaleca się użycie Koncentratu EDL do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni porowatych cytrusy i geranium nietestowany na zwierzętach zawiera surfaktanty pochodzenia roślinnego nie zawiera składników pochodzenia petrochemicznego optymalnie biodegradowalny

Sposób użycia:

  • Spryskać powierzchnię, wyczyścić gąbką i spłukać.
  • W przypadku mocnych zabrudzeń pozostawić na parę minut, aby lepiej zadziałał i następnie wyczyścić.

 

Skład (INCI): ≥ 30% woda < 5% surfaktanty niejonowe (na bazie kopry, palmy i cukrów) < 5%: etanol (alkohol roślinny) < 5%: kwas cytrynowy i kwas glikolowy (regulatory pH) < 5%: Hydroxyethylminodiacetic acid, disodium salt (stabilizatory) <5%: 100% naturalne składniki zapachowe <5%: olejek eteryczny z organicznej pomarańczy (limonene*, linalool*)

Zawiera linalool*. Może powodować reakcję alergiczną.

Składniki naturalnie obecne w olejkach eterycznych

Środki ostrożności:

produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia niezwłocznie skonsultować się z lekarzem, okazując opakowanie produktu.

Polecamy także

Dzień Mamy