Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 3538394913035
Wysyłka od: 8.99 PLN

3 warstwy tabletki skutecznie usuwają nawet ciężkie plamy w niskiej temperaturze (już od 30 °C) z owoców, kawy, herbaty, wina, trawy aktywny tlen doskonale wybiela i wspomaga skuteczność prania

Zapobiegają osadzaniu się kamienia w pralce i zmywarce, nie zawierają fosforanów, EDTA i NTA, nietestowane na zwierzętach, nie zawierają składników pochodzenia petrochemicznego, optymalnie biodegradowalne

Sposób użycia:

  • Wyjąć tabletkę z koszulki i włożyć do bębna pralki, niezależnie od preparatu do prania. 1 tabletka jest wystarczająca nawet przy bardzo twardej wodzie.
  • Uruchomić prania bez prania wstępnego.
  • Nie zaleca się używania tabletek do delikatnych tkanin - wełny, jedwabiu itp.

Skład (INCI): > 30% tlenowe środki wybielające (nadwęglan sodu) < 5-15% kwas cytrynowy (czynnik odkamieniający) < 5% surfaktanty niejonowe < 5% enzymy (niemodyfikowane genetycznie – nie GMO)

 

Ostrzeżenie: produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Środek drażniący skórę i oczy. W przypadku dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem. W przypadku połknięcia niezwłocznie skontaktować się z lekarzem i, jeśli to możliwe, okazać lekarzowi opakowanie produktu. Chronić przez wysoką temperaturą.

Polecamy także

Dzień Mamy