Wczytuję dane...
EAN: 749174094025
Wysyłka od: 8.99 PLN
Marka: ecos

Ekologiczny, delikatny płyn do prania dziecięcych ubranek BABY ECOS stworzony w całości z naturalnych składników. Hipoalergiczny, zawierający tylko składniki najwyższej jakości. Idealnie się spłukuje, dzięki czemu nie pozostaje na tkaninie.     

Sposób użycia:

  • 1 nakrętka (30ml) na pranie, butelka wystarcza na ok. 50 prań.   
  • Postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie odzieży.   
  • W przypadku silnie zabrudzonych obszarów lub plam można nanieść produkt bezpośrednio na tkaninę, delikatnie wetrzeć, wstępnie namoczyć, a następnie prać w pralce.    

W 2017 roku firma EARTH FRIENDLY PRODUCTS świętowała 50-lecie tworzenia przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych produktów do czyszczenia i prania przy użyciu naturalnych składników, które są bezpieczniejsze dla ludzi, zwierząt i planety. Z tej okazji zmienili nazwę produktów na ECOS, tak samo jak ich najlepiej sprzedający się detergent do prania. Seria ECOS oferuje efektywne czyszczenie, wyprodukowane z odnawialnych zasobów roślinnych. Wszystkie produkty są wolne od formaldehydu i barwników, łatwo ulegają biodegradacji i łatwo poddają się recyklingowi, a także są wegańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Gama jest całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, opracowana w oparciu o czystą, przemyślaną naukę i wyprodukowana w USA przy zastosowaniu wytycznych Zero-Waste i w 100% zasilana energią odnawialną.

Skład (INCI): Water Cocamidopropyl Betaine (plant-powered surfactant) Sodium Coco-Sulfate (plant-powered surfactant) Cocamidopropylamine Oxide (plant-powered surfactant) Phenoxyethanol (preservative) Alcohol Denat. (corn-derived solvent) Methylisothiazolinone (preservative) Perfume

Dzień Mamy