Wczytuję dane...
EAN: 749174097064
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: ecos

Ekologiczny, pomarańczowy płyn do czyszczenia wszystkich powierzchni. Działa idealnie na blatach, zlewach, porcelanie, terakocie i innych wodoodpornych powierzchniach.

Zostawia pomieszczenie pachnące świeżymi pomarańczami.   

Zalety:

  • Gotowy do użycia spray  
  • Stworzony z naturalnych, czystych olejków z pomarańczy  
  • Idealny do wszelkich nieporowatych powierzchni 
  • Idealny do drewnianych podłóg, pomalowanych powierzchni, linoleum, plastiku, porcelany, chromu, stali nierdzewnej, drewna   

Sposób użycia:

  • Stosować bezpośrednio na zabrudzone powierzchnie.
  • Wytrzeć do sucha.
  • W przypadku mocnych zabrudzeń czynność powtórzyć.  

UWAGA:  Podrażnia oczy i skórę. Trzymać w miejscach niedostępnych dla dzieci.  

W 2017 roku firma EARTH FRIENDLY PRODUCTS świętowała 50-lecie tworzenia przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych produktów do czyszczenia i prania przy użyciu naturalnych składników, które są bezpieczniejsze dla ludzi, zwierząt i planety. Z tej okazji zmienili nazwę produktów na ECOS, tak samo jak ich najlepiej sprzedający się detergent do prania. Seria ECOS oferuje efektywne czyszczenie, wyprodukowane z odnawialnych zasobów roślinnych. Wszystkie produkty są wolne od formaldehydu i barwników, łatwo ulegają biodegradacji i łatwo poddają się recyklingowi, a także są wegańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Gama jest całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, opracowana w oparciu o czystą, przemyślaną naukę i wyprodukowana w USA przy zastosowaniu wytycznych Zero-Waste i w 100% zasilana energią odnawialną.  

Skład (INCI): Water <5% non-ionic surfactants Potassium sorbate Denatured alcohol Limonene Citric acid

Pojemność: 650ml

Dzień Mamy