Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 749174796653
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: ecos

Baby Bottle Wash jest stworzony ze składników roślinnych, aby delikatnie myć butelki dla niemowląt, smoczki, miski i naczynia bez żadnych pozostałości chemicznych.

Baby Bottle Wash jest skoncentrowany, hipoalergiczny, bezzapachowy, ze zrównoważonym pH więc jest też delikatny dla rąk.

Wystarczy użyć tylko 5ml na miskę wody! Nie zawiera żadnych ostrych przeciwbakteryjnych składników, ale działa na zasadzie dokładnego usuwaniu brudu i bakterii przy pomocy środka powierzchniowo czynnego i wody. Produkt nie jest substytutem dla parowej sterylizacji zalecanej dla noworodków.    

Sposób użycia:

  • Używać jak płynu do mycia naczyń.
  • Wlać około 5 ml do 4 litrów ciepłej wody, lub małą ilość bezpośrednio na gąbkę i umyć butelki dla niemowląt i przybory.
  • Następnie spłukać.

Produkt nie zawiera środków powierzchniowo czynnych pochodnych SLS (laurylosiarczanu sodu)  

W 2017 roku firma EARTH FRIENDLY PRODUCTS świętowała 50-lecie tworzenia przyjaznych dla środowiska i zrównoważonych produktów do czyszczenia i prania przy użyciu naturalnych składników, które są bezpieczniejsze dla ludzi, zwierząt i planety. Z tej okazji zmienili nazwę produktów na ECOS, tak samo jak ich najlepiej sprzedający się detergent do prania. Seria ECOS oferuje efektywne czyszczenie, wyprodukowane z odnawialnych zasobów roślinnych. Wszystkie produkty są wolne od formaldehydu i barwników, łatwo ulegają biodegradacji i łatwo poddają się recyklingowi, a także są wegańskie i nigdy nie były testowane na zwierzętach. Gama jest całkowicie neutralna pod względem emisji dwutlenku węgla, opracowana w oparciu o czystą, przemyślaną naukę i wyprodukowana w USA przy zastosowaniu wytycznych Zero-Waste i w 100% zasilana energią odnawialną.

Skład (INCI): Water Cocamidopropyl Betaine (plant-powered surfactant) Sodium Coco Sulfate (plant-powered surfactant) Cocamidopropylamine Oxide (plant-powered surfactant) Phenoxyethanol (preservative) Glycerin (plant-powered skin softener) Citrus Grandis (Grapefruit) Seed Extract Tocopherol (Natural Vitamin E) Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil Linalool (essential oil component)

Polecamy także

Dzień Mamy