Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 5902633256111
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: LULLALOVE

W składzie tej mieszanki znajdziesz sól jodowo-bromową oraz pyłek pszczeli. Sól ta bogata jest w magnez, wapń, jod, brom i żelazo, przez co działa korzystnie na skórę i ogólną sprawność organizmu.

Wykorzystuje się ją w kąpielach leczniczych. Przynosi ulgę w schorzeniach reumatycznych oraz problemach z przemianą materii. Zauważono, że jest pomocna przy łuszczycach, alergiach i wypryskach, a także nieżycie nosa i problemach z zatokami.

Pyłek pszczeli to kompozycja białka i wolnych aminokwasów arginina, fenyloalanina, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, treonina, walina, alanina, prolina, seryna, histydyna, glicyna i inne. Zawartość aminokwasów w pyłku dochodzi do 12%.

W różnych kulturach kąpiel w soli ma także znaczenie oczyszczające na poziomie duchowym. Wspomnimy tu o tym, więc czy w to wierzysz, czy też nie, warto poznać te tradycje, dla własnej wiedzy nawet. Nie ma to związku z religią. Od starożytności przypisywano soli właściwości ochronne i oczyszczające. Wykorzystywano ją do odczyniania uroków, przy spadku energii czy ogólnym wrażeniu złego samopoczucia. Wierzono, że potrafi odwracać zaklęcia rzucone przez zawistnych ludzi. Wystarczyło się w niej wykąpać.

W dzisiejszej praktyce ma to przełożenie na lecznicze kąpiele polecane w uzdrowiskach czy przez samych fizjoterapeutów. Poprawiają kondycję mięśni i stawów, przez co również samopoczucie. Sól pachnie jak mleko z miodem i herbatnikami. Produkt polski.

Zalecany czas kąpieli: 15-20 minut. Nie brudzi wanny. Można używać również do moczenia stóp w miednicy oraz do regeneracyjnych kąpieli dłoni.

Skład (INCI): Sodium Chloride, Aqua, parfum pollen.

Polecamy także

Dzień Mamy