Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 5903240348008
Wysyłka od: 8.99 PLN

Sekretem MR B jest wkład solny, który po zgięciu patyczka nagrzewa się do temperatury 54 stopni Celsjusza.

Kieszeń izolacyjna znajdująca się na plecach MR B gwarantuje utrzymanie temperatury do godziny. Wkład ogrzewający jest wielokrotnego użytku! Po zastosowaniu wystarczy włożyć wkład do gorącej wody na kilka minut. Jest nietoksyczny, bezpieczny i co najważniejsze - nie powoduje oparzeń, jak to może mieć miejsce w przypadku popularnych metod ogrzewania brzuszka suszarką lub termoforem.  

Przytulanka wykonana jest z miękkiego pluszu wypchanego antyalergiczną włókniną.

Z boku wszyto kolorowe metki. Nóżka szeleści przy dotyku. MR B jest lekki i poręczny, idealny do chwycenia małą rączką!  

SuperZabawka MR B jest odpowiedzią na rosnącą świadomość rodziców na temat rozwoju niemowląt i prawidłowej stymulacji ich zmysłów poprzez połączenie czerni, bieli i czerwieni, metek i elementów wydających dźwięk. Produkt w całości wykonany jest w Polsce – od materiałów i metek, aż po ogrzewacz! Jest bezpieczny i zgodny z wymaganiami dyrektyw UE.

Ogrzewacz można używać zaraz po odpadnięciu kikuta pępowiny. Jest doskonałym wstępem do masażu.

MR B może być używany przez całą rodzinę! Doskonale sprawdzi się podczas wycieczek, spacerów czy na nartach. Świetnie sprawdza się podczas przeziębienia czy np. zapalenia oskrzeli, jako ciepły kompres, kiedy stosowanie maści rozgrzewającej jest niemożliwe.   

Wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina ciepła. Nowoczesne wzornictwo i rozwiązania w trosce o rozwój i bezpieczeństwo Twojego Maleństwa.   

  • SuperZabawka MR B to zestaw etui + ogrzewacz.
  • Sam wkład ogrzewający nie jest zabawka!
  • Używanie razem z wkładem ogrzewającym pod nadzorem osoby dorosłej.
  • Do zabawy służy etui-przytulanka.  
  • Materiał przytulanki: plusz.  
  • Wysokość: 29cm.  

Produkt posiada certyfikat Polskiego Śladu.  

O Lullalove:   LULLALOVE powstała, aby ułatwiać życie Rodzicom i ich największym skarbom - Dzieciom. Nowoczesne podejście do rozwiązywania problemów codzienności sprawia, że nasze produkty zmieniają trudne chwile w radosny czas spędzony razem. Produkcja w Polsce, którą kontrolujemy na każdym etapie, gwarantuje, że zapewniamy bezpieczne i przyjazne dzieciom produkty. Można na nas polegać w każdej sytuacji.

 

Dzień Mamy