Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 5099514400074
Wysyłka od: 11.99 PLN

Najbezpieczniejsze na świecie chusteczki nawilżane do oczyszczania i pielęgnacji wrażliwej skóry dzieci i niemowląt już od pierwszych dni życia. Podobnie jak wersja klasyczna, także i Soapberry BIO zawierają w swoim składzie wyłącznie 99,9% krystalicznie czystej wody oraz naturalne wyciągi roślinne.

Stworzone z myślą o rosnących maluchach, które uczą się samodzielnie eksplorować świat za pomocą wszystkich zmysłów, sprawdzą się przy nauce korzystania z nocnika, rozszerzaniu diety i badaniu otaczającej przestrzeni za pomocą małych paluszków. Delikatna tkanina o fakturowanej powierzchni ułatwia usunięcie większych zabrudzeń – specjalne zaprojektowane wypustki w połączeniu z bogatym w saponiny wyciągiem z orzechów mydlanych skutecznie oczyszczają skórę z nieczystości. Dodatek ekstraktu z pestek grejpfruta działa jak naturalny konserwant i pielęgnuje wrażliwą dziecięcą skórę.

TERAZ W 100% BIODEGRADOWALNE: wykonane w 100% z odnawialnych włókien roślinnych. 

ODPOWIEDNIE DLA WRAŻLIWEJ, ALERGICZNEJ I ATOPOWEJ SKÓRY:

0% aromatów i barwników! Chusteczki WaterWipes są wystarczająco delikatne dla wrażliwej skóry noworodka, a nawet wcześniaka. Można stosować je do pielęgnacji skóry atopowej, z egzemą lub skłonnej do alergii.

Chusteczki WaterWipes nie są produktem leczniczym i nie zawierają substancji przyspieszającej gojenie odparzeń, ale skutecznie pomagają im zapobiegać. Są wolne od składników potencjalnie drażniących i alergizujących, które mogłyby nasilić problemy skórne. Jako takie są najlepszą alternatywą dla bawełnianego wacika nasączonego czystą wodą i mogą być stosowane u maluchów ze skórą atopową, skłonną do podrażnień i alergiczną, a także u dzieci przedwcześnie urodzonych. Chusteczki WaterWipes są produkowane w sterylnych warunkach.

Co sprawia, że chusteczki WaterWipes Soapberry BIO mają tak prosty skład a oczyszczają tak skutecznie?

Taką skuteczność zapewnia im nasza wyjątkowa, wieloetapowa technologia oczyszczania wody.

Woda wykorzystywana w chusteczkach WaterWipes wyróżnia nasz produkt na tle innych chusteczek dostępnych na rynku. Umożliwia dokładniejsze i skuteczniejsze oczyszczanie przy wykorzystaniu jedynie minimalnej liczby składników. Woda zawarta w naszych chusteczkach podlega procesowi siedmioetapowego oczyszczania za pomocą różnych filtrów. Efektem tego procesu jest miękka, wolna od zanieczyszczeń, krystalicznie czysta woda. To właśnie dzięki tej technologii WaterWipes są najczystszymi chusteczkami nawilżanymi na świecie, odpowiednimi dla najbardziej wrażliwej skóry, na przykład noworodków czy wcześniaków.

Jak WaterWipes dbają o przyszłość naszych dzieci?

Jako producenci najczystszych na świecie chusteczek nawilżanych WaterWipes na pierwszym miejscu stawiamy zawsze troskę o delikatną skórę niemowląt.

Teraz, dzięki NOWYM, w 100% biodegradowalnym chusteczkom, rodzice nie muszą już wybierać między tym, co najlepsze dla ich dziecka, a tym, co dobre dla planety.

Nasze biodegradowalne chusteczki wykonane są w 100% z wiskozy – odnawialnego materiału pochodzenia roślinnego, który w ogóle nie zawiera syntetycznych włókien. Nowe, wytrzymałe i wyjątkowo chłonne chusteczki roślinne umożliwiają delikatne i skuteczne oczyszczanie, zachowując przy tym delikatność znaną dobrze wszystkim miłośnikom produktów WaterWipes. Nie rozrywają się w rękach, sprawdzają się przy codziennym użytkowaniu i gwarantują wygodę oraz bezpieczeństwo rodzicom i maluchom na całym świecie. Wciąż tak samo czyste i łagodne dla nawet najbardziej wrażliwej skóry, ale teraz bardziej przyjazne środowisku naturalnemu.

WaterWipes Soapberry BIO: zawsze z Tobą - wszędzie tam, gdzie ich potrzebujesz!

 • podczas przewijania
 • przy nauce korzystania z nocnika
 • w trakcie wspólnego posiłku
 • na placu zabaw
 • podczas zakupów
 • po zabawach plastycznych
 • na każdym spacerze

Sposób użycia:

 1. Odklej foliową naklejkę zabezpieczającą produkt
 2. Wyjmij pojedynczą chusteczkę przez powstały w ten sposób otwór
 3. Po wyjęciu chusteczki zaklej opakowanie z powrotem, żeby zapobiec wysychaniu
 4. Chusteczki WaterWipes nie zawierają substancji wiążących wilgoć, więc zawarta w nich woda może przesączać się między warstwami chusteczek. Jeśli po otwarciu opakowania zauważysz, że wierzchnia warstwa jest nieco przesuszona, odwróć opakowanie do góry dnem i ugnieć je lekko, aby ponownie rozprowadzić wodę równomiernie po zawartości opakowania.

Przechowywanie: Przechowuj chusteczki w suchym i chłodnym miejscu dnem do góry. Zużyj w ciągu 2 tygodni od otwarcia. Zamykaj opakowanie po każdym wyjęciu chusteczki. Nie przecinaj opakowania. Nie przenoś chusteczek do innego pojemnika, przechowuj w oryginalnym opakowaniu.

UWAGA: aby uniknąć połknięcia chusteczki przez dziecko, przechowuj je w zamkniętym opakowaniu poza zasięgiem dziecka.

Skład (INCI): Water (Aqua) 99.9% and Citrus Grandis (grapefruit) seed extract*, Sapindus trifoliatus (Soapberry) fruit extract.

*Zawiera ślad chlorku benzalkoniowego

Postępowanie z odpadami: Nie spłukuj w toalecie. Chusteczki są biodegradowalne i rozłożą się w ciągu 12 tygodni*. Wyrzucaj do czarnego kontenera z odpadami zmieszanymi. Możesz je kompostować w domowym kompostowniku. Opakowanie po chusteczkach wyrzucaj do żółtego kontenera z tworzywami sztuczne i metalami.

*12 tygodni rozkładu w warunkach industrialnego kompostowania zgodnie z normą EN13432.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również

Dzień Mamy