Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN

KAMIEŃ ALUN - NATURALNY DEZODORANT. Jest to produkt używany od czasów starożytnych, posiada właściwości hipoalergiczne, przeciwpotne, neutralizuje nieprzyjemny zapach potu, nie barwi.

Po zastosowaniu zostawia na skórze niewidzialną warstwę soli mineralnych hamujących rozwój bakterii, odpowiedzialnych za nieprzyjemny zapach.


Może być stosowany nawet na bardzo wrażliwą skórę.

Kamień jest bezwonny, ale można go zanurzyć w olejku eterycznym, aby „nabrał” konkretnego zapachu

Stosowanie:

  • Czas działania i użytkowania AŁUNU jest dłuższy niż zwykłych dezodorantów.
  • Ałun posiada także właściwości ściągające, powoduje skurcze tkanki i naczyń krwionośnych, jest przydatny do zahamowania drobnych krwawień i skaleczeń, można go używać po goleniu, by złagodzić podrażnienia i zatamować krwawienie.
  • Jako dezodorant stosowany jest ałun w kamieniu.
  • Proszek z kamienia ałun jest najczęściej stosowany jako talk do stóp, wystarczy niewielką ilością posypać buty lub skarpetki i zahamować pocenie się nóg, działa antyseptycznie więc rozwój bakterii będzie zatrzymany.

Właściwości Ałunu:

  • naturalny antyperspirant, hipoalergiczne, ściągające, antyseptyczne, bakteriobójcze, przeciwzapalne, nie zatyka porów skóry, neutralizuje przykry zapach potu, łagodzi podrażnienia skóry

Zastosowanie: 

  • pod pachami, na stopy, po goleniu, po depilacji, dla każdego rodzaju skóry, skuteczny przez 24 h, nie wysusza skóry, doskonały dla alergików, bezzapachowy.

Sposób użycia kamienia: 

  • przyłożyć go do „wilgotnej pachy- czystej” lub lekko zwilżyć go wodą. Po zastosowaniu przemyć i zostawić do wyschnięcia.

Skład (INCI): Potassium alum. 

Pojemność: 115g

Producent: EFAS

EFASOpakowanie:
produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również

Dzień Mamy