Wczytuję dane...

Balsamy do włosów

Pielęgnacja włosów, wydaje się być prosta, mycie, czesanie, podcinanie, odżywka, a może maska albo balsam? Wnikając głębiej w temat, okazuje się, że dobór kosmetyków, wcale nie jest taki prosty. Zadajesz sobie pytanie, po co Ci odżywka, skoro masz maskę? Czym się różni balsam? Odpowiedzią na powyższe pytania jest to, że włosy nie lubią monotonii a, że każdy z wymienionych kosmetyków charakteryzuje się innymi właściwościami, składami i działaniem, potrzebujemy więc ich zamiennie. Podstawą będzie odpowiednie dobranie każdego rodzaju kosmetyku do potrzeb swoich włosów i systematyczna ich pielęgnacja.

Balsamy do włosów naturalne

Czytaj więcej

Naturalne balsamy do włosów zawierają dużo składników odżywczych, które wnikają we włosy i je regenerują. Pomimo swojej rzadszej konsystencji zawierają mnóstwo witamin, protein czy wyciągów ziołowych. Jednak ze względu na ich skład i ograniczone działanie należy je stosować na zmianę z odżywkami i maskami. Balsamy nawilżające doskonale nawadniają włos, przez co staje się on lśniący i zregenerowany. Należy podczas ich aplikacji odczekać dłuższy czas, koło 15 minut, aby preparat odpowiednio przeniknął w strukturę włosa. Wadą balsamów jest to, że jeżeli stosujemy je zbyt często, wówczas nasze włosy stają się ciężkie i przetłuszczone. Dlatego tak ważny będzie limitowany czas stosowania balsamów, około 1-2 razy w tygodniu.

W naszej ofercie znajdziesz balsamy do włosów naturalne - nawilżające, regenerujące jak również specjalne do włosów farbowanych. Ciekawym produktem są kosmetyki z aktywatorem wzrostu. Wyrób naturalny, nieposiadający toksycznych dla zdrowia parabenów, barwników i innych szkodliwych substancji. Ziołowy skład, idealnie wpływa na stan skóry głowy, pobudzając cebulki włosów do ich wzrostu. 

Balsamy do włosów z naturalnych składników

Doceniając naturalne wyroby, ochronę środowiska i zdrowie nas wszystkich, prezentujemy balsamy naturalne. Dostrzegamy magię ziół, często niedocenianych i wypieranych przez produkty zawierające chemię i szkodliwe substancje. Wróćmy do natury, korzystajmy z możliwości, jakimi nas obdarza również w kwestii kosmetologii. Zapraszamy Cię do sklepu i skorzystania z naszej oferty. Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, staramy się, aby ceny produktów były dla Ciebie korzystne, a ofertę stale uzupełniamy o nowe artykuły, dając Ci największy wybór naturalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów. Nasi pracownicy do każdego zamówienia podchodzą z największą uwagą i dokładają wszelkich starań, aby sprostać Twoim wymaganiom. Zapraszamy Cię do zapoznania się z licznymi opiniami zadowolonych klientów, co świadczy o naszym oddaniu i profesjonalizmie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy