Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: lunette

Chusteczki do czyszczenia kubeczka menstruacyjnego świetnie sprawdzą się w sytuacjach, kiedy dostęp do świeżej wody i odpowiednich warunków higienicznych jest ograniczony, np. w publicznych toaletach czy na kempingach.

Chusteczki zabijają niemalże wszystkie zarazki, dzięki czemu możesz bezpiecznie używać swojego kubeczka. Każda chusteczka jest zapakowana oddzielnie, dzięki czemu bez problemu zmieści się do kieszeni lub torebki. Są wykonane z wiskozy, dzięki czemu są biodegradowalne i kompostowalne. Dzięki chusteczkom Lunette szybko i dyskretnie zdezynfekujesz swój kubeczek menstruacyjny..

 

Wymiary chusteczki: 17 cm x 14 cm

 

Sposób użycia

  • Opróżnij kubeczek menstruacyjny z jego zawartości, opłucz go zimną wodą lub przetrzyj papierem toaletowym, a następnie przetrzyj dezynfekującą chusteczką Lunette.
  • Poczekaj krótką chwilę, aż kubeczek kompletnie wyschnie, po czym zaaplikuj go.

 

Środki ostrożności

  • Wyłącznie do użytku z kubeczkiem menstruacyjnym.
  • Nie należy używać chusteczek do przecierania ciała, szczególnie delikatnych okolic intymnych.
  • Należy przechowywać z dala od dzieci, źródeł ciepła i ognia.
  • W razie dostania się do oczu należy je przepłukać wodą.


Skład (INCI): Aqua, Alcohol denat.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy