Wczytuję dane...

Ciało

Mimo że męska skóra nieco różni się budową od kobiecej - ma większą gęstość, grubość oraz twardość, to także potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji dostosowanej do typu cery. Z tego względu na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków dedykowanych mężczyznom nowych lub istniejących marek. Jeszcze nie są aż tak rozpowszechnione i nie dorównują ilością liniom damskim, jednak już teraz można mieć kłopot w wyborze odpowiedniego żelu, kremu lub balsamu do ciała dla mężczyzn.

Czytaj więcej....

Jakie kosmetyki do ciała dla mężczyzn będą najlepsze?

Ze względu na niechęć części Panów do używania jakichkolwiek kosmetyków poza mydłem i balsamem po goleniu marki często tworzą produkty, które łączą w sobie cechy kilku kosmetyków do ciała dla mężczyzn, na przykład żel pod prysznic, którym można równocześnie umyć ciało, twarz oraz włosy. Takie rozwiązanie sprawia, że mężczyźni chętniej sięgają po kosmetyki, jednak w tym wypadku trzeba być czujnym. Często takie produkty nie uwzględniają potrzeb delikatniejszej skóry twarzy, czy głowy i zawierają silne detergenty, które mogą przyczyniać się do podrażnień, uczuleń lub przesuszenia skóry.

Inną kwestią jest dobór odpowiednich kosmetyków pod względem zapachu. W zdecydowanej większości mężczyźni wolą silne, wyraziste wonie, jednak to również potrafi być zgubne. Substancje zapachowe dodawane do kosmetyków często są produkowane syntetycznie, podrażniają, uczulają oraz powodują wysuszenie naskórka. Z tego względu lepiej wybierać produkty neutralne zapachowo, o delikatnych woniach lub dokładnie sprawdzać pochodzenie substancji zapachowej.

Żele i balsamy - naturalne kosmetyki do ciała dla mężczyzn

W naszym sklepie Agwiol Natural znajdziesz całą kategorię poświęconą naturalnym kosmetykom do pielęgnacji dla mężczyzn. Wśród nich oferujemy żele pod prysznic, balsamy, kremy do ciała oraz dezodoranty w kulce takich firm, jak: 4organic, Attitude, Benecos, Clochee, Derma, Lumene, Only Bio czy Uoga Uoga. Większość produktów ma wielofunkcyjne działanie, aby pielęgnacja nie wiązała się z frustracją i niechęcią spowodowanymi przymusem używania wielu kosmetyków. Jednocześnie ich składy są wolne od sztucznie otrzymywanych składników oraz silnych detergentów mogących podrażnić, uczulić, spowodować zaczerwienienie lub wysuszyć skórę. Ponadto każdy z nich posiada męski albo neutralny zapach, które zadowolą każdego mężczyznę.

Ekologiczne, delikatne, regenerujące oraz pielęgnujące składniki i ekstrakty sprawiają, że poza myciem, naturalne kosmetyki do ciała dla mężczyzn dbają również o zdrowie, a także dobry stan skóry. Duże pojemności - od 200 ml przez 250, 300, 350 aż do 473 ml sprawiają, że jedno opakowanie produktu starcza na długo.

Dzięki szerokiej gamie produktów, atrakcyjnym cenom oraz topowym markom na rynku naturalnych kosmetyków sklep Agwiol Natural jest często wybierany przez klientów, którzy pozostawiają po sobie same pochlebne opinie.

Zamów kosmetyki z naszej strony i przekonaj się o wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy