Wczytuję dane...

Derma

Kosmetyki są nieodzowną częścią życia - praktycznie każdy używa ich codziennie. Są to produkty, które pozwalają zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry, a także przynoszą ukojenie w przypadku jakichkolwiek podrażnień czy otarć.

Nie inaczej jest, jeśli chodzi o pielęgnację dotyczącą najmłodszych. Również w takim przypadku odpowiednio dobrane kosmetyki powinny przede wszystkim działań na korzyść maluszka. Ich stosowanie na co dzień musi wyraźnie poprawiać stan delikatnej skóry, jednocześnie nie wpływając na nią drażniąco. To szczególnie ważny aspekt, na który uwagę powinni zwrócić wszyscy rodzice.

Czytaj więcej....

Derma - kosmetyki dla dzieci i niemowląt

Zastanawiasz się jak umiejętnie rozwiązań kwestię pielęgnacji skóry Twojej pociechy, jednocześnie dbając o jej komfort i zapobiegając kłopotliwym podrażnieniom? Jest na to sposób - wystarczy skorzystać z profesjonalnej linii kosmetyków Derma Eco Baby. To starannie wyselekcjonowane zestawienie produktów, które posiadają wszystkie niezbędne atesty do tego, aby móc je bezpiecznie wykorzystać w kontakcie ze skórą dziecka. Propozycje tej cenionej marki dostępne w naszym sklepie zyskały już certyfikaty, takie jak certyfikat produktów hipoalergicznych i wolnych od alergenów. Derma to również marka, której produkty są organiczne, a ich wpływ na środowisko jest minimalny. Dzięki takiej specyfice możesz jednocześnie zadbać o dobro swojego maluszka, jak i otaczającego Was świata. Dodatkowo starannie wyselekcjonowane kosmetyki nie są testowane na zwierzętach. Wszystkie te cechy, jakimi może pochwalić się linia Derma Eco Baby, zostały poparte oficjalnymi certyfikatami, takimi jak:

  • AllergyCertified
  • Asthma Allergy Denmark
  • ECOCERT
  • Nordic Ecolabel

Bezpieczny wybór - Derma. Kosmetyki dla dzieci najwyższej jakości

Pielęgnacja skóry dziecka od pierwszych dni życia jest niesamowicie ważna dla jego dobrego samopoczucia. Z pewnością doskonale wiesz, jak duży dyskomfort potrafi przynieść zbyt wysuszona skóra. Nie chcąc narażać na to swojego dziecka, z powodzeniem możesz zastosować w codziennej pielęgnacji produkty Derma.

Kosmetyki dla niemowląt powinny być dobrane szczególnie rozważnie, z uwagi na wyjątkową specyfikę skóry maluszka. W przypadku noworodków brak na niej warstwy ochronnej, charakterystycznej dla osób dorosłych. Oznacza to, że aplikowane na nią produkty wchłaniają się jeszcze intensywniej. Wbrew pozorom, może być to duże zagrożenie dla dziecka, jeśli kosmetyki do pielęgnacji zostaną dobrane nieodpowiednio. Zastosowanie produktów zapachowych, które mogą stać się potencjalnymi alergenami to prosta droga do wytworzenia możliwości powstania podrażnień. Pozytywne opinie, jakimi już od lat cieszą się produkty marki Derma, biorą się głównie z ich delikatności oraz braku substancji zapachowych. Kosmetyki Derma dla dzieci dostępne w poniższej kategorii posiadają skład uproszczony do minimum, dzięki czemu mogą być stosowane w pielęgnacji maluszka już od pierwszych dni życia. Atrakcyjna cena jest tylko dodatkowym atutem dla rodziców.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy