Wczytuję dane...

Do depilacji

Dobór odpowiednich produktów do depilacji jest niezwykle ważny po to, aby efekt gładkiej skóry utrzymywał się odpowiednio długo, a sam zabieg był komfortowy i nie powodował podrażnień. Dzięki odpowiednim kosmetykom  do depilacji możesz cieszyć się idealnie wydepilowaną skórą na całym ciele, a szeroki wybór metod i produktów, które Ci w tym pomogą, sprawi, że znajdziesz coś stworzonego dla siebie.

Naturalne kosmetyki do depilacji dla kobiet

Czytaj więcej...Kobiety niezwykle dużą wagę przywiązują do gładkiej skóry, która widoczna jest zwłaszcza latem. To właśnie dla nich powstają coraz nowsze kosmetyki i produkty do usuwania nadmiernego owłosienia z ciała.  Pasta cukrowa to metoda, która pozwala zachować gładką skórę przez okres około 3-4 tygodni. Jest niezwykle skuteczna, gdyż usuwa włoski wraz z cebulkami oraz zapobiega ich wrastaniu. Stosowana regularnie sprawi, że z każdym zabiegiem włosy będą coraz cieńsze i znacznie wolniej odrosną. Przed użyciem należy rozgrzać pastę w kąpieli wodnej, a następnie nałożyć na ciało za pomocą specjalnej szpatułki, przyłożyć bawełniany pasek i zerwać go za pomocą pewnego silnego ruchu. Bardzo podobne działanie mają popularne plastry do depilacji i one także doskonale nadają się do stosowania dla każdej kobiety, która chce zapewnić sobie efekt gładkiej skóry na dłuższy czas. Maszynka do golenia to najprostsza i najszybsza metoda usuwania nadmiernego owłosienia z ciała. Niezwykle często wybierana przez konsumentów niezależnie od płci. Zaletą maszynek do golenia jest to, że zabieg będzie bezbolesny oraz błyskawiczny. Niestety nie zapewnia długotrwałych efektów, a kolejną depilację trzeba powtarzać już za kilka dni. Korzystna cena tradycyjnej maszynki do golenia także jest jej ogromną zaletą.

Naturalne kosmetyki do depilacji dla mężczyzn

Mężczyźni stosują zabiegi depilacji głównie na twarzy, tak więc i kosmetyki dedykowane im powinny być delikatne i nie wywoływać podrażnień. Maszynka do golenia sprawdzi się idealnie, zapewni szybkie i skuteczne usunięcie zbędnych włosków. Przy wykonywanym  zabiegu dobrze jest zastosować odpowiednią piankę lub mydło do golenia,  dzięki któremu powstałe podrażnienia znacznie się zmniejszą. To idealne kosmetyki do depilacji dla każdego mężczyzny, które pomogą utrzymać nienaganny wygląd.

Jakie naturalne produkty stosować do depilacji miejsc intymnych?

Niezwykle wrażliwe miejsca intymne wymagają specjalnej pielęgnacji, zwłaszcza przy takim zabiegu jak depilacja. Kosmetyki do depilacji miejsc intymnych powinny więc być skuteczne i dobrane do indywidualnych potrzeb. Możesz zdecydować się na usuwanie owłosienia za pomocą pasty cukrowej, ale także przy użyciu maszynki do golenia. Ważne, aby pamiętać o tym, żeby zapewnić sobie komfort i nie zapominać o odpowiednich produktach do depilacji, które sprawią, że ból, jaki towarzyszy usuwaniu włosków, będzie nieco mniejszy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy