Wczytuję dane...
Dostawa i Płatność

Formy Dostawy:

Oferujemy możliwość dostawy zamówień w obrębie Polski za pomocą:

Paczkomaty Inpost

PACZKOMATY INPOST

przedpłata: 8.99 zł (gratis od 199 zł) | Zamówienia do 40zł - dostawa 11.99 zł

Nowoczesny system ponad 7000 skrytek pocztowych, dostawa już nawet w 1 dzień roboczy. Odbiór paczki możliwy po otrzymaniu od InPost wiadomości e-mail lub SMS, przesyłka czeka w paczkomacie 2 dni. Przesyłkę można śledzić na stronie internetowej InPost.

Kurier Inpost

KURIER INPOST

przedpłata: 9.99 zł (gratis od 199 zł) | Zamówienia do 40zł - dostawa 11.99 zł

Ubezpieczone przesyłki, przeważnie dostarczane następnego dnia (max. 3 dni). Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 9-17. Przesyłkę można na bieżąco monitorować na stronie internetowej InPost.

Kurier DHL

KURIER DHL

przedpłata: 12.99 zł (gratis od 249 zł) | Zamówienia do 40zł - dostawa 15.99 zł

Ubezpieczone przesyłki, przeważnie dostarczane następnego dnia (max. 3 dni). Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 9-17. Przesyłkę można na bieżąco monitorować na stronie internetowej DHL.

Kurier DPD

KURIER DPD

przedpłata: 12.99 zł (gratis od 249 zł) | Zamówienia do 40zł - dostawa 15.99 zł

Ubezpieczone przesyłki, przeważnie dostarczane następnego dnia (max. 3 dni). Kurierzy doręczają przesyłki od poniedziałku do piątku (dni robocze) w godz. 9-17. Przesyłkę można na bieżąco monitorować na stronie internetowej DPD.

Realizacja zamówienia:

Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje od nas e-mail potwierdzający zakup i jest informowany o statusie zamówienia w kolejnych wiadomościach.

Realizacji zamówień staramy się dokonywać w dni robocze w przeciągu 24-72h od momentu zaksięgowania wpłaty, czas dostawy zależny od kuriera - przeważnie standardowo 24h.

Całkowity czas realizacji zamówienia wraz z dostawą wynosi zwykle od 2 do 5 dni roboczych. Prosimy sprawdzić także czas realizacji wyświetlony przy każdym produkcie.

W razie niedostępności jakiegokolwiek z wybranych produktów, bezzwłocznie skontaktujemy się drogą elektroniczną z odpowiednią informacją.

Przy zamówieniach powyżej 199 zł obowiązuje darmowa dostawa. Minimalna wartość zamówienia to 20zł.

Formy Płatności:

Payu

Umożliwiamy formy płatności za pomocą serwisu PayU

W ramach płatności elektronicznych można zapłacić kartą płatniczą (Visa, Mastercard), BLIK oraz przez przelewy elektroniczne chociażby poprzez: Alior Bank, Nordea, BPH, Inteligo, Idea Bank, Credit Agricole, mTransfer mBank, MeritumBank, MultiBank MultiTransfer, Pekao, PKO (iPKO), PBS, BZWBK, CitiHandlowy, Deutsche Bank czy Millenium

  • Szybkie, wygodne i bezpieczne płatności internetowe umożliwiają wykonanie szybkiego przelewu z wybranego banku.
  • Przelew jest księgowany online, dzięki temu już w kilka minut nasz sklep zaksięguje wpłatę, a zamówienie zostanie opłacone i przekazane do wysyłki.
  • Kupujący dokonując zakupów w Sklepie akceptuje stosowanie faktur elektronicznych przez Sprzedawcę. Kupujący ma prawo wycofać swoją akceptację.

PayU sposoby płatności - Agwiol-natural.pl


paynow

Wspieramy także płatności za pomocą paynow

Przelew online, karty płatnicze i BLIK
Dzięki systemowi płatności paynow kupujący w Twoim sklepie internetowym zapłacą przelewem online, kartą płatniczą lub BLIKiem, a pieniądze szybko trafiają na Twoje konto.

  • Bezpieczeństwo - paynow to nie tylko zaawansowane rozwiązania technologiczne, ale również bezpieczeństwo sprzedającego i kupującego.
  • Nad najwyższym poziomem bezpieczeństwa czuwa mBank.
  • Połączenie z systemami banku oraz infrastruktura chmurowa minimalizuje ryzyko awarii i pozwala nam na dostosowanie przepustowości podczas okresów z największym ruchem w sklepach internetowych - sprzedaż biletów, premierowych produktów. Integracja z mBank to również zabezpieczenie dostępu do usługi paynow na tak samo wysokim poziomie jak Twój dostęp do Bankowości Internetowej.
  • Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zagwarantować zabezpieczenie procesu transakcji od jej rozpoczęcia aż do wypłaty środków sprzedającemu. Ze względu na zasady i przepisy każdy sklep korzystający z płatności paynow musi przejść weryfikację, co oznacza, że można być pewnym, że rzeczywiście są tymi, za kogo się podają.

paynow sposoby płatności - Agwiol-natural.pl


Przelew Tradycyjny

Dostępna jest także płatność przelewem tradycyjnym na konto bankowe

  • Wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przesyłamy w wiadomości e-mail, potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Adres i numer rachunku bankowego do przelewu podane są również w Kontakt.
  • W tytule należy wpisać numer zamówienia. Przelew można zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczynamy realizację zamówienia.

Dzień Mamy