Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: Ecodenta

Dentysta zaleca zmianę pasty do zębów, ponieważ długotrwałe stosowanie tej samej pasty zmniejsza jej skuteczność.

Zwłaszcza gdy używamy wybielającej pasty do zębów - długotrwałe używanie może uszkodzić zęby.

Dlatego stworzyliśmy rozwiązanie, aby zaspokoić potrzeby klientów w zakresie higieny jamy ustnej o każdej porze dnia.

22:00 Pozwól swoim zębom zrelaksować się.

  • Ta nocna kojąca formuła z ekstraktem z borówki (Feno-Myrtillus) + minerały (Glicyrynian dypotasu & azotan potasu) uspokaja zęby i dziąsła po długim dniu i czyni je mocniejszymi i zdrowszym.

08:00 Niech Twoje zęby rozpoczną dzień naprawdę dobrze.

  • Ta odświeżająca formuła  z  Enzymem z ananasa (Bromelaina) + Kalident nie tylko chroni przed powstaniem płytki nazębnej i wzmacnia szkliwo, ale również naturalnie wybiela i zapewnia długotrwałą czystość.  

 

Skład (INCI): PINEAPPLE MORNINGS TOOTHPASTE: Glycerin*, Hydrated Silica*, Aqua*, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma (Limonene), Calcium Hydroxyapatite*, Cellulose Gum*, Bromelain*, Sodium Saccharin. *98% ingredients of natural origin,

Skład (INCI): BILBERRY NIGHTS TOOTHPASTE: Sorbitol*, Hydrated Silica*, Glycerin*, Aqua*, Potassium Nitrate, Sodium Cocoyl Glutamate*, Aroma (Limonene), Cellulose Gum*, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract*, Dipotassium Glycyrrhyzinate*, Sodium Fluoride (1448 ppm F)*, Sodium Saccharin. *94% ingredients of natural origin

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy