Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: Feel Eco

Ekologiczny płyn zmiękczający do tkanin o naturalnym zapachu bawełny. Posiada działanie antystatyczne - usuwa ładunki elektrostatyczne z prania, pozostawiając je miękkie, pachnące i gotowe do prasowania.

Nie zawiera alergenów, jest więc idealny dla osób z wrażliwą skórą, źle reagujących na tradycyjne środki do prania i zmiękczania tkanin. Naturalny płyn zmiękczający jest doskonały również do ubranek dziecięcych - zapewnia bezpieczeństwo i brak nieprzyjemnych reakcji na skórze dziecka, które mogą występować w przypadku stosowania zwykłych środków do prania.

Produkty Feel Eco to najlepszy wybór dla fanów zdrowego i naturalnego stylu życia oraz osób pragnących zminimalizować kontakt ze szkodliwymi substancjami chemicznymi obecnymi w tradycyjnych środkach piorących

 

Sposób użycia:

  • Ok. 25 ml płynu należy wlać do specjalnej przegrody w pralce, nie bezpośrednio do bębna.
  • Jeśli zależy nam na intensywniejszym zmiękczeniu prania, należy użyć 50 ml płynu.
  • Opakowanie o pojemności 1 litra wystarcza na ok. 40 cykli prania.
  • Sortuj ubrania (na przykład według koloru, intensywności zabrudzenia, rodzaju materiału).
  • Pierz na pełnym załadunku.
  • Unikaj stosowania zbyt dużej ilości preparatu = postępuj zgodnie z instrukcjami dozowania.

 

Skład (INCI): Zawiera: 5%-15%: kationowe środki powierzchniowo czynne, mniej niż 5%: kompozycje zapachowe; BENZALKONIUM CHLORIDE.

Pojemność: 1 litr

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy