Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
EAN: 5060175850591
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: LoofCo

Gąbka LoofCo jest ręcznie wykonana w Egipcie z naturalnej rośliny Lufa.

Każda gąbka starczy na miesiące użytkowania i po zużyciu można ją wyrzucić na kompost. 
 
 

Sposób użycia:

  • Mocno zamoczyć przed użyciem.
  • W wannie lub pod prysznicem użyć na mokrej skórze z mydłem lub żelem, wykonując okrężne ruchy, aby umyć, odświeżyć i nawilżyć ciało.
  • Aby utrzymać lufę świeżą pomiędzy użyciami, wycisnąć resztki wody i powiesić do wyschnięcia za bawełniany sznurek.
  • Okazyjnie można wyprać w pralce lub ręcznie.

Marka LoofCo pomaga znaleźć etyczny, efektywny i przyjazny dla środowiska sposób na codzienne sprzątanie. Wyprodukowane z kokosa, biodegradowalne oraz pozyskiwane w sposób etyczny surowce do produkcji myjek LoofCo, sprawiają, że sprzątanie nie stanowi obciążenia dla środowiska. 

Tradycyjne metody sprzątania w połączeniu z zaangażowaniem w przyszłość planety. Myjki LoofCo są produkowane w sposób tradycyjny z dbałością o to, aby przekazywać "warsztat" młodszym pokoleniom. Ręczna produkcja na Sri Lance oraz w Egipcie sprawia, że tworzone są miejsca pracy oraz źródła zarobku dla miejscowych. Producent stosuje się do zasad sprawiedliwego zatrudnienia oraz handlu. Pracownicy dostają godziwe wynagrodzenie za swoją pracę oraz nie zatrudnia się dzieci.

Dodatkowo zbiory kokosów używanych do produkcji są dokonywane bez wykorzystywania zwierząt. Niektórzy producenci tego surowca, bowiem wykorzystują podczas zbiorów małpy. LoofCo nie działa w ten sposób, firma otrzymała nawet certyfikat Vegan. Kokosy, z których produkowane są myjki, rosną w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem dla środowiska.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy