Wczytuję dane...

GreenAware

GreenAware to niezależna, irlandzka marka, która obecnie podbija ogólnoświatowy rynek ekologiczny. 10 lat temu, w wyniku wspólnej, rodzinnej współpracy, powstał innowacyjny pomysł, będący na tamte czasy wyjątkowym i niekonwencjonalnym rozwiązaniem. Firma zauważyła niebezpieczeństwo i szkodliwość coraz większej ilości plastikowych produktów, które są intensywnie wytwarzane, a po jednym użyciu wyrzucane do śmieci. Powoduje to tworzenie się rozległych wysypisk, składających się z plastiku, zanieczyszczenie nimi mórz i oceanów, często nielegalne spalanie tychże wytworów, które następnie zanieczyszczają atmosferę. Marka GreenAware chcąc zapobiec temu procesowi, stworzyła niepowtarzalne produkty w pełni rozkładane, które po wyrzuceniu rozpadają się tylko w określonych warunkach atmosferycznych, nie zaśmiecając tym samym środowiska. Projekt kompostowalnych worków na odpady spotkał się z niesamowitym, pozytywnym odzewem, który zachęcił firmę do dalszej pracy. Dlatego właśnie możesz dzisiaj zakupić w naszym sklepie wyjątkowe rozwiązania od GreenAware. Czytaj więcej...

Naturalne produkty GreenAware

GreenAware oferuje całkowicie naturalne produkty, wykonane na bazie skrobi ziemniaczanej. Ten przemyślany i niepowtarzalny sposób, okazuje się być najlepszym do kompostowania śmieci wraz z workiem, który ulega rozkładowi po około 12 tygodniach od momentu jego wyrzucenia. Proces ten odbywa się jedynie w określonym środowisku kompostowania, czyli przy określonych warunkach - wilgotne powietrze oraz mikroorganizmy. Produkty GreenAware pozostawiają po sobie jedynie wodę, dwutlenek węgla i biomasę. Warto wspomnieć, że pierwotny materiał po przetworzeniu stanowi jedynie 10% całego kompostu i znajduje się on pod postacią maksymalnie 2-milimetrowych cząstek. Naturalne worki rozkładają się w podobnym czasie co odpady w nich magazynowane, dzięki czemu stanowią jednolity kompost, który można następnie wykorzystać we własnym gospodarstwie domowym jako nawóz pod rośliny uprawne, rośliny ozdobne, krzewy czy drzewa. Jest to dodatkową zaletą i zamierzeniem tego produktu, gdyż pozwala on zapewnić prawidłowe warunki siedliskowe w ogrodach, na terenach zielonych lub na polach uprawnych. Starannie przemyślany skład i odpowiednia wielkość worków ukazuje ich przeznaczenie i umożliwia wygodne użytkowanie w warunkach domowych. Można wyrzucać do nich również odpady niekompostowalne, jednak nie mogą wtedy znaleźć się w zbiorniku na kompost, gdyż opakowania wewnątrz nie ulegną rozkładowi. Jest to w pełni naturalne rozwiązanie, które zastępuje plastikowe produkty i rewolucjonizuje przemysł na całym świecie. 

Eko - rewolucja na całym świecie 

GreenAware pozwoliły poddać kompostowaniu ponad 10 000 ton odpadów, a także zastąpiły aż 5 milionów plastikowych worków. Przeprowadzone badania oraz testy potwierdzają ich jakość i bezpieczeństwo. Posiadają one certyfikaty zgodne z normami europejskimi. Ta innowacyjna metoda walki z plastikiem zmienia poglądy użytkowników i pomaga w prosty sposób dbać o środowisko. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów GreenAware w atrakcyjnych cenach. Jeżeli korzystasz już z tych worków, podziel się swoją opinią na ich temat.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy