Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
Wysyłka od: 10.99 PLN

KAMIEŃ PEELINGUJĄCY to innowacyjny produkt przeznaczony do peelingu i masażu całego ciała oraz twarzy, wyrabiany ręcznie z naturalnej gliny.

Łączy w sobie zalety rękawicy Kessa i pumeksu wulkanicznego. Niesamowite efekty jego działania widoczne są już po pierwszym zastosowaniu.  

KOMPLEKSOWY - Peelinguje i rozjaśnia skórę całego ciała. Ujędrnia i wygładza uda i pośladki pomagając zwalczać cellulit i rozstępy. Bardzo przyjemnie masuje i relaksuje ciało w czasie zabiegu. Idealnie wygładza wszelkie zgrubienia na stopach. Zmiękcza i wygładza skórę dłoni oraz likwiduje przesuszony naskórek. Szybko usuwa wszelkiego rodzaju przebarwienia na skórze (ziemia, trawa, smary, tusz, atrament, ślady po burakach, orzechach, owocach). 

TRWAŁY- nie zużywa się, nie ściera i nie zmienia swojej struktury.

EKOLOGICZNY - 100% naturalna glina, bez chemicznych dodatków.

ESTETYCZNY - stanowi piękny element dekoracyjny. Nie brudzi, nie kapie, nie osypuje się w czasie stosowania.

UNIWERSALNY - może być stosowany z dowolnym mydłem w płynie lub żelem do twarzy.

BEZPIECZNY - obecna w czasie zabiegu piana sprawia, że pielęgnacja kamieniem jest łagodna i bezpieczna dla skóry. Kamień peelingujący jest przebadany dermatologicznie.  

Sposób użycia:

  1. Kamień peelingujący może być stosowany na kilka sposobów:
  2. Nalej niewielką ilość dowolnego, najlepiej naturalnego, mydła w płynie na zmoczony kamień i okrężnymi ruchami pocieraj nim wilgotną skórę w wybranych miejscach ciała, po czym spłucz pod bieżącą wodą i delikatnie osusz skórę.
  3. Zastosuj zmoczony kamień peelingujący na namydlone uprzednio partie ciała.
  4. Przed pierwszym użyciem napełnij kamień dowolnym, najlepiej naturalnym, mydłem w płynie, dzięki czemu podczas peelingu będzie on wydzielał delikatną pianę przez kilka kolejnych zastosowań. W tym celu na suchy kamień peelingujący nalej 20-30 ml mydła w płynie, a następnie pozostaw do wchłonięcia na ok. 8h.

KAMIEŃ POSIADA WŁAŚCIWOŚCI ZŁUSZCZAJĄCE NASKÓREK, DLATEGO NALEŻY DOSTOSOWAĆ INTENSYWNOŚĆ PEELINGU DO POSZCZEGÓLNYCH PARTII CIAŁA:

  • peeling standardowy - uda, łydki, pośladki, stopy, dłonie
  • peeling delikatny - twarz, plecy, ramiona, dekolt, ręce, brzuch.

Zaleca się stosowanie kamienia nie częściej niż 2-3 razy w tygodniu. Nie należy go stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.  

Skład KAMIENIA: 100% naturalna glina.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy