Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
EAN: 5060101530733
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: ecozone

Zapewniają głębokie czyszczenie, usuwają trudne plamy, nadają miękkość, doskonałe rezultaty przy minimalnym czasie prania i wysiłku.

Już jedna kapsułka pozostawi ubrania czyste, świeże i bez osadów. Odpowiednie do rzeczy białych i kolorowych, formuła non bio Ecozone została opracowania w celu uzyskania świetnych rezultatów w praniu, jednocześnie będąc delikatną dla skóry – stworzone dla skóry wrażliwej i delikatnej. Naturalna formuła wyczyści brud, pozostawiając ubrania pięknie pachnące. Pojemnik jest wielokrotnego użycia i ma wieczko trudne do otwarcia dziecięcymi paluszkami.

Zalety:

  • Niebiologiczne – bez enzymów
  • Delikatne dla skóry
  • Rozpuszczalna powłoka


Bez bałaganu, rozlewania, odmierzania, po prostu dodaj kapsułkę do bębna. Bez optycznych rozjaśniaczy.


Sposób użycia:

  • Umieść jedną kapsułkę w bębnie, następnie włóż ubrania. Pierz jak zwykle
  • Użyj 1 kapsułki dla normalnego załadunku w przypadku miękkiej/średnio twardej wodzie
  • Użyj 2 kapsułek dla dużych zabrudzeń lub jeśli posiadasz twardą wodę.

Środki ostrożności:

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Dotykać suchymi rękami. Nie przekłuwać ani otwierać kapsułek. Nie umieszczać w szufladzie urządzenia. Nie używać do mycia rąk. Nie używać do prania wstępnego. Nie prać tkanin odpornych na płomienie powyżej 50 stopni C. Powoduje poważne uszkodzenie oczu.
Szkodliwe po połknięciu. Powoduje podrażnienie skóry. Po użyciu dokładnie umyć ręce. Nie jeść, nie pić ani nie palić podczas używania produktu. Nosić rękawice ochronne/ odzież ochronną/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W przypadku połknięcia niezwłocznie wezwać lekarza. Pozbyć się zawartości/ opakowania zgodnie z lokalnymi regulacjami.


Skład (INCI): Benzenesulfonic acid, Mono C10-13-Alkyl derivs., compounds with Ethanolammine, Fatty Acids, Vegetable oil compounds, Propylene Glycol, Alcohol C10 - C18 Ethoxylate, Aqua, Glycerin, Ethanol, DTPMP, Perfume, Isopropanol, Sodium sulphite

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy