Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: esent

AMTicide Coconut powstaje w wyniku fermentacji owoców Cocos nucifera (Coconut) z Lactobacillus.

W wyniku tego procesu powstaje niepodrażniający, skuteczny i co równie ważne naturalny produkt, o własnościach konserwujących skutecznie zastępujący parabeny.

 

Produkt wolny od GMO. Nie stosowano etoksylowania, napromieniowania, sulfonowania, obróbki tlenkiem etylenu, uwodorniania.

 

AMTicide Coconut skutecznie hamuje rozwój grzybów w tym pleśni i drożdży. Jest rewelacyjnym uzupełnieniem konserwantu z rzodkiewki (Leucidal). Po zmieszaniu oba preparaty stanowią zgrany duet chroniący wyroby kosmetyczne, tak przed bakteriami jak i pleśniami.

 

Poza właściwościami konserwującymi preparat ma działanie nawilżające i kondycjonujące tak pożądane w preparatach do pielęgnacji tak skóry jak i włosów.

 

AMTicide Coconut jest skuteczny w szerokim zakresie typowych warunków produkcji kosmetyków i środków higieny osobistej. Stwierdzono, że produkt jest stabilny termicznie do temperatury 70 ° C i aktywny zarówno w warunkach kwasowych (pH 3), jak i zasadowych (pH 8).

 


Zalecane stężenie produktu w gotowym wyrobie do 2%, w stosunku do preparatów konserwujących wydaje się to dużą dawką, należy mieć jedna na uwadze, że jest to produkt naturalny o dodatkowych właściwościach pielęgnacyjnych.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy