Wczytuję dane...

Maski i odżywki do włosów

Piękne włosy to niewątpliwie atrybut współczesnej kobiety. Chociaż zarówno panie, jak i panowie pragną zachować je w doskonałym zdrowiu i kondycji, to jednak długie, piękne, zadbane pukle często stanowią o atrakcyjności kobiet. Dlatego też producenci szamponów i odżywek skupiają się głównie na problemach kobiecych włosów, często zniszczonych przez koloryzacje i częste zabiegi fryzjerskie. Są jednak sposoby na zachowanie pięknych kosmyków – z pomocą przychodzi nam współczesna kosmetologia. Aby zachować włosy w doskonałej formie, możemy dbać o nie, poddając je różnego rodzaju zabiegom, począwszy od regularnego mycia, dokładnego czesania czy podcinania.Czytaj więcej...

Odżywki i maski do włosów z naturalnych składników

Jedną z podstawowych form dbania o kondycję naszych włosów jest stosowanie odżywek i masek. Te drugie mają silne właściwości odżywcze i regeneracyjne – zwłaszcza maski proteinowe, mające na celu uzupełnić ubytki w zniszczonych włosach. Odżywki natomiast służą głównie jako doraźny środek do regeneracji uszkodzonego włosa i zapobiegają jego ponownemu uszkodzeniu, np. podczas rozczesywania. Działają szybko, ale często bardziej powierzchownie. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór odżywek do włosów przeznaczonych do różnego ich rodzaju.

Jednym z najbardziej lubianych typów masek są te ekspresowe dostępne w wygodnych saszetkach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz je w wersjach dedykowanych wielu typom włosów, w opakowaniach o różnych pojemnościach. Gwarantujemy, że wszystkie są najwyższej jakości.

Naturalne maski i odżywki humektantowe do włosów

Humektanty to substancje, które chłoną i wiążą wodę z otoczenia, mają bowiem silne właściwości higroskopijne. Odżywki zawierające je są niezastąpione w procesie nawilżania włosów, przywracają im miękkość i sprężystość, działają przy tym bardzo intensywnie – dlatego też nie można przesadzić z częstotliwością ich nakładania, bo mogą powodować sztywność i puszenie. Popularnymi humektantami są np. panthenol, kwas hialuronowy, miód, aloes i len. Preparaty, które je zawierają, są przeznaczone do włosów suchych i odwodnionych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy