Wczytuję dane...
EAN: 9421023620715
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: manuka

Pasta do zębów na bazie miodu Manuka MGO 400 i Propolisu BIO30 łączy w sobie trzy naturalne aktywne składniki. Nowozelandzki propolis BIO30 pomaga w skutecznej higienie jamy ustnej, dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości BIOflawonoidów.

Unikalne antybakteryjne właściwości miodu Manuka MGO 400 i olejku Manuka pozwalają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Olejki eteryczne i zioła nadają paście przyjemny smak oraz pozostawiają uczucie świeżości i czystości. Pasta nie zawiera fluorku ani konserwantów.

 

Miód  Manuka MGO 400: 

Posiada bardzo wysokie właściwości przeciwbakteryjne i lecznicze . MGO 400 – skrót od słowaMethylglyoxal , który jest  odpowiedzialny za procesy antybakteryjne i antyseptyczne  występujące w miodach  Manuka. Firma Manuka Health bada zawartość metyloglyoxalu bazując na normach Politechniki Drezdeńskiej, na przykład MGOTM 400+ Manuka Honey został dokładnie przebadany i potwierdzono, że zawiera co najmniej 400 mg/kg dietetycznego metyloglyoxalu, czyli wykazuje  silne właściwości lecznicze.

 

Propolis BIO 30: 

Propolis znany jest ze swoich właściwości przeciwutleniających, antybakteryjnych i antyseptycznych, które zawdzięcza wysokiemu stężeniu flawonidów.  Flawonidy są naturalnymi substancjami ochronnymi roślin. Posiadają wiele funkcji biologicznych, w tym właściwości przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Pszczeli Propolis pochodzący z Nowej Zelandii, będącej krajem o najwyższej czystości ekologicznej, jest szczególnie bogaty we flawonoidy. Zawartość flawonoidów utrzymuje się na poziomie 30mg/1gram propolisu. Propolis znany jest także z zawartości ponad 250 zidentyfikowanych związków aktywnych biologicznie.

 

Właściwości:

  • Stymuluje gojenie się dziąseł oraz zapobiega powstawaniu próchnicy
  • Posiada łagodzące właściwości ściągające
  • Działa przeciwzapalnie, łagodzi podrażnienia
  • Regularne stosowanie pasty Manuka Health zapobiega chorobom zębów i przyzębia oraz łagodzi owrzodzenia jamy ustnej

 

Sposób stosowania: 

Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy szczotkować zęby pastą Manuka Health NZ na bazie  miodu Manuka MGO 400 i Propolisu BIO30  po każdym posiłku.

 

Przeciwwskazania:

Propolis może wywoływać reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia opuchlizny w jamie ustnej lub gardle należy  zaprzestać używania pasty.

Pojemność:  100ml

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy