Wczytuję dane...
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: manuka

Pasta do zębów z miodem Manuka MGO 400+, Propolisem BIO 30 i olejkiem z Drzewa Herbacianego łączy w sobie trzy naturalne składniki. Nowozelandzki propolis BIO 30 pomaga w skutecznej higienie jamy ustnej, dzięki wyjątkowo wysokiej zawartości BIOflawonoidów, określonej w niezależnych testach na poziomie przynajmniej 30 mg na gram propolisu BIO 30.

Unikalne, antybakteryjne właściwości miodu Manuka MGO 400+ i olejku z drzewa herbacianego pomagają utrzymać zdrowe zęby i dziąsła. Olejki eteryczne i zioła nadają paście przyjemny smak oraz pozostawiają uczucie świeżości i czystości.

Pasta nie zawiera fluorku ani konserwantów.

 

Sposób stosowania:

  • dla uzyskania najlepszych rezultatów należy szczotkować zęby pastą Manuka Health NZ na bazie Propolisu BIO 30 i miodu Manuka MGO 400+ po każdym posiłku.

 

Ostrzeżenie:

  • propolis może wywołać reakcje alergiczne. W przypadku wystąpienia opuchlizny w jamie ustnej lub gardła należy zaprzestać używania pasty.

Dostępna pojemność: 100ml

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy