Wczytuję dane...

moving beans

Moving Beans narodziło się z zamiłowania do kawy i nauki!

Grupa miłośników kawy z wieloletnim doświadczeniem w paleniu i przygotowaniu pysznej kawy spotkała grupę miłośników nauki z wieloletnim doświadczeniem w opracowywaniu materiałów przyjaznych dla środowiska.

Zdając sobie sprawę, że wiele osób uwielbia wygodę kapsułek z kawą, korzystając z naszej szerokiej wiedzy (i uwielbiam!) Wspaniałej kawy, skupiliśmy się na znalezieniu dostępnych najwyższej jakości ziaren kawy i zapakowaliśmy je w te cudownie wygodne kapsułki kompatybilne z Nespresso!

Ale to nie wszystko. Zdaliśmy sobie również sprawę, że zrównoważony rozwój staje się ważnym czynnikiem, jeśli chodzi o kapsułki do kawy i kapsułki jednorazowego użytku - zwłaszcza że ​​plastikowe i aluminiowe kapsułki wytwarzają ogromne ilości odpadów, ponieważ stają się coraz bardziej popularne.

Dlatego oferujemy kapsułki z kawą kompatybilne z Nespresso, które są nie tylko całkowicie biodegradowalne i nadają się do kompostowania, ale także utrzymują świeżość kawy!

Możesz dowiedzieć się więcej o zrównoważonym rozwoju i naszych kapsułkach z kawą tutaj oraz o tym, dlaczego dążymy do tego, aby pomóc środowisku jedna kapsułka z kawą na raz.

Z wielką miłością, przede wszystkim dla Ciebie i środowiska,
Zespół Moving Beans.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy