Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: Alepia

Mydło Alep (5% oleju laurowego) jest produktem całkowicie naturalnym.

Formuła mydła opracowana wyłącznie na bazie surowców naturalnych, nie zawiera w swojej oryginalnej formie sztucznych barwników, konserwantów, tensydów, perfum, ani innych substancji drażniących.

 

To produkt czysto biologiczny - doskonały!

 

Mydło Alep posiada autentyczne zalety lecznicze, dzięki składnikom antyseptycznym (olej laurowy), a także właściwości zabliźniające i nawilżające (olej laurowy, oliwa z oliwek), które odnawiają film hydrolipidowy.

Ze względu na właściwości łagodzące i ochronne jest przeznaczone dla skór suchych, dotkniętych takimi chorobami jak: łuszczyca, trądzik, egzema.

Czystość i jakość surowców wchodzących w skład mydła gwarantuje mu długowieczność.

Naturalne składniki (dziewicza oliwa z oliwek, olej laurowy i soda pozyskiwana tradycyjną metodą z soli morskiej) nadają mu własności unikatowe.

 

Właściwości:

  • Mydło Alep stosuje się zarówno do twarzy, ciała i włosów.
  • Jest ono stworzone na bazie oliwy z oliwek, dlatego używane regularnie nie powoduje wysuszenia lecz pozostawia skórę delikatną i dobrze nawilżoną.
  • Nie powoduje alergii.
  • Mydło Alep jest produktem szlachetnym w skład którego wchodzą tylko surowce naturalne: Olej z Oliwek i Olej Wawrzynu.
  • Nie zawiera barwników, substancji zapachowych (zapach Wawrzynu) ani innych składników, które mogłyby wywołać alergię.

 

 

Skład (INCI):Huile d'olive saponifiée (sodium olivate), Huile de baie de Laurier saponifiée (sodium laurate) minimum 5 % wszystkich olejów, Eau (aqua) 5% , Soude (sodium hydroxide) śladowa ilość ze zmydlania olejów.

Skład PL (INCI): Olej z Oliwek, Olej Wawrzynu 5%, Hydroxyde Sodu i woda, pH neutralne. 100% ekologiczne. Testowane dermatologicznie. Nie testowane na zwierzętach.

 

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

 

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy