Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
Wysyłka od: 10.99 PLN
Marka: Alepia

Czarne mydło peelingujące Savon Noir Supreme jest produktem roślinnym w 100% naturalnym o konsystencji gęstej, gładkiej galarety o ciemnej, brunatnej barwie.

 

Mimo że nie są wyczuwalne żadne drobinki, mydło to delikatnie i zarazem bardzo skutecznie oczyszcza skórę z martwych komórek, toksyn, zanieczyszczeń.

W odróżnieniu od tradycyjnych mydeł Sacon noir Alepia nie pieni się a na skutek roztarcia w dłoniach i aplikacji na skórę tworzy delikatną, nadzwyczaj przyjemną emulsję o subtelnym zapachu oliwek.

Savon noir nie zawiera w swoim składzie perfum, a otrzymywane jest w wyniku zmieszania oleju ze zmiażdżonymi czarnymi oliwkami, wcześniej macerowanymi w soli potasowej.

Po zastosowaniu Savon Noir Supreme skóra już po pierwszym użyciu jest oszałamiająco gładka, wolna od toksyn, zanieczyszczeń i martwych komórek.

 

Sposób użycia:

  •  Przed przystąpieniem do oczyszczania za pomocą Savon Noir Supreme Bio należy dobrze nawilżyć ciało pod ciepłym ( niegorącym ) prysznicem.
  • Następnie nanieść roztarte w rękach mydło, które po zetknięciu z wodą staje się emulsją
  • Zostawić na 3-4 minuty, aby skóra zaczerpnęła cudownych właściwości tego cudownego specyfiku.
  • Spłukać, a następnie przystąpić do peelingu z zastosowaniem rękawicy Kessa Alepii.
  • Na zakończenie umyć dokładnie ciało mydłem Alep.

 

Wynik końcowy:

zdrowa, dobrze oczyszczona skóra, delikatna w dotyku, dobrze ukrwiona, wolna od toksyn, zanieczyszczeń, mikrobów, martwych komórek.

 

Skład (INCI): POTASSIUM OLIVATE, AQUA, GLYCERIN, POTASSIUM HYDROXIDE.

 

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

 

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy