Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: LoofCo

Szczotka do zmywania jest łatwa do uchwycenia i wystarczająco mocna, aby wyszorować patelnię oraz wystarczająco mała, aby umyć kubek. 

Bardzo wydajna i długotrwała, po zużyciu szczotkę można poddać recyklingowi. 
Szczotka mierzy 10 x 7 cm w opakowaniu z wygodnym metalowym wieszakiem.
 
 

Sposób użycia: 

  • Dokładnie spłukać przed pierwszym użyciem.
  • Zanurz w ciepłej wodzie i użyj z wodą i detergentem.
  • Po użyciu dobrze spłucz, wyciśnij nadmiar wody i powieś do wyschnięcia.
  • Galwanizowany rdzeń metalowy nie rdzewieje.

Marka LoofCo pomaga znaleźć etyczny, efektywny i przyjazny dla środowiska sposób na codzienne sprzątanie. Wyprodukowane z kokosa, biodegradowalne oraz pozyskiwane w sposób etyczny surowce do produkcji myjek LoofCo, sprawiają, że sprzątanie nie stanowi obciążenia dla środowiska. 

Tradycyjne metody sprzątania w połączeniu z zaangażowaniem w przyszłość planety. Myjki LoofCo są produkowane w sposób tradycyjny z dbałością o to, aby przekazywać "warsztat" młodszym pokoleniom. Ręczna produkcja na Sri Lance oraz w Egipcie sprawia, że tworzone są miejsca pracy oraz źródła zarobku dla miejscowych. Producent stosuje się do zasad sprawiedliwego zatrudnienia oraz handlu. Pracownicy dostają godziwe wynagrodzenie za swoją pracę oraz nie zatrudnia się dzieci.

Dodatkowo zbiory kokosów używanych do produkcji są dokonywane bez wykorzystywania zwierząt. Niektórzy producenci tego surowca, bowiem wykorzystują podczas zbiorów małpy. LoofCo nie działa w ten sposób, firma otrzymała nawet certyfikat Vegan. Kokosy, z których produkowane są myjki, rosną w odpowiednich warunkach, z poszanowaniem dla środowiska.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy