Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: PATCH

Naturalne bambusowe plastry samoprzylepne dla dzieci z olejem kokosowym z uroczym nadruku pandy, zaprojektowanym z myślą o pocieszeniu dzieci w nagłych wypadkach.

Plastry wykonane w 100% z naturalnego włókna bambusowego, wzbogaconego w olej kokosowy w gazie, aby pomóc w łagodzeniu drobnych otarć i zapewnić długotrwałe wsparcie dla wrażliwej skóry.
Biodegradowalne. Wegańskie. Nietestowane na zwierzętach
 
Produkt zarejestrowany jako wyrób medyczny.
 
Plastry te zostały zaprojektowane dla przyszłych ekologicznych wojowników naszej planety, naszych dzieci. 
 

Materiały:

  • Wykonane z miękkiego i naturalnego włókna bambusowego, z gazą z olejem kokosowym i hipoalergicznym klejem wrażliwym na nacisk.
  • Nasza formuła kleju została wykonana z połączenia naturalnych minerałów i nanotechnologii, aby plastry delikatnie przylegały do skóry bez wywoływania reakcji.
 

Korzyści:

  • Olej kokosowy jest bogaty w kwas laurynowy, kwas tłuszczowy o właściwościach przeciwwirusowych, przeciwgrzybiczych i przeciwzapalnych.
  • Działa łagodząc niewielkie zadrapania i rany.

Ilość w opakowaniu: 25 sztuk

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy