Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: TRI-BIO

Naturalne eko kapsułki do prania Sensitive dostatecznie delikatne dla wrażliwej skóry dziecka.

Eko-formuła na bazie naturalnych, roślinnych składników z bioenzymami i składnikami naturalnymi. Odpowiednie do prania białych i kolorowych tkanin. Bezpieczniejsza alternatywa dla silnie działających detergentów. Bez zapachu i koloru, odpowiednie dla osób z alergią lub astmą. Łatwe i bezpieczne w użyciu, zapakowane w rozpuszczalną w wodzie folię.

Hipoalergiczne, łatwo ulegające biodegradacji, nietestowane na zwierzętach. Zalecane do stosowania w gospodarstwach z septycznym system kanalizacyjnym oraz do innych systemów. Mała ilość lotnych związków organicznych. Opakowania z tworzyw nadających się do recyklingu.

Posiadają europejskie certyfikaty Ecolabel i ECO GREEN.

Produkty Tri-Bio posiadają certyfikat Ecolabel.

Znak EU Ecolabel to symbol rozpoznawany w Europie, promujący produkty doskonałe dla środowiska.

Nie zawierają:

ostrych substancji chemicznych, substancji toksycznych, ostrych substancji ściernych, mocnych rozpuszczalników, chloru, fosforanów, nonynofenoli, barwników, formaldehydów, wybielaczy na bazie chloru, substancji zapachowych oraz GMO

Sposób użycia:

  1. Nie usuwaj rozpuszczalnej folii
  2. Umieść kapsułki w dozowniku
  3. Ustawić wybrany program prania

Skład (INCI): Sodium percarbonate (natural, soda), Silicic acid, sodium salt (natural, salt), Acrylamide-sodium acrylate copolymer (polymer), Alkyl polyglycol ether C12-18 (organic, from coconut oil and soybean), Isotridecanol, ethoxylated (organic, from coconut oil and soybean), Sodium silicate, Cellulose, Carboxymethyl cellulose, Glycerol, Palmitic acid (natural, from palm oil, palm kernel oil and coconut oil), Bentonite (natural clay), PVP/VA copolymers (water-soluble foil), Protease, Pectate lyase and Amylase (enzymes).

W opakowaniu: 14 sztuk

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy