Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 710535559910
Wysyłka od: 8.99 PLN

Naturalny gryzak Papuga żółty, ręcznie wykonany z naturalnego kauczuku pochodzącego ze Sri Lanki.

Pomalowany bezpiecznymi barwnikami spożywczymi. Gryzak może być też zabawką do kąpieli. Nie posiada otworów, dzięki czemu nie gromadzą się w nim pleśnie i grzyby.

Kauczuk, z którego wykonano zabawkę, jest naturalny, ekologiczny, nietoksyczny (wolny od PCV, BPA, ftalanów, nitrozamin). 

Opakowanie wykonano z kartonu. Celuloza posiada certyfikat FSC - pochodzi ze zrównoważonych upraw leśnych. 
Wewnątrz zabawka owinięta jest w biodegradowalny, podlegający recyklingowi, rozdrobiony papier makulaturowy z certyfikatem FSC, wyprodukowany w Wielkiej Brytanii. 

Czyszczenie:

  1. Lekko namocz szmatkę, możesz użyć płatków mydlanych, żeby zmydlić wodę
  2. Przemyj dokładnie gryzak i wypłucz
  3. Pozostaw do wyschnięcia
  4. Nie myj w zmywarce
  5. Nie sterylizuj w kuchence mikrofalowej
  6. Możesz użyć do czyszczenia Spray do mycia zabawek na bazie kwasków cytrynowych

Wyczyść przed pierwszym użyciem. 

Przechowywanie: Przechowuj w suchym miejscu, w normalnej domowej temperaturze. Nie wystawiaj na bezpośrednie działanie promieni słonecznych lub bezpośredniego ciepła. 

W środku w pudełku znajduje się broszurka z certyfikatem FSC oraz porady bezpieczeństwa, informacje o czyszczeniu, przechowywaniu (11 języków DK / NO, EN, SE, DE, FR, ES, IT, NL, PL i RU).

UWAGA:

1) Ręcznie wykonane i malowane produkty mogą nieco różnić się od siebie, dlatego są tak wyjątkowe. Lekka różnica w kolorze wynika z naturalnych barwników roślinnych. Produkt może blaknąć po wystawieniu na bezpośrednie działanie słońca. 

2) Kauczuk jest naturalną gumą, w związku z tym mogą wystąpić reakcje alergiczne po kontakcie z nim, chociaż są niezwykle rzadkie. Należy zaprzestać używania zabawki, jeśli wystąpi reakcja alergiczna.

3) Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0+m. W razie nadgryzienia natychmiast zaprzestać używania. Dziecko powinno bawić się gryzakiem pod nadzorem dorosłego. 

Produkt posiada certyfikat CE. 

Polecamy także

Dzień Mamy