Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: BeBa

ZAMPICK to praktyczny odstraszacz zapachowy w formie małej ozdoby. Wydziela przyjemny zapach cytronelli. Trwałość zapachu jednej ozdoby wynosi 4-5 tygodni.

Środek odstraszający na owady.

Sposób użycia:

Jedna ozdoba składa się z dwóch elementów - płytek zapachowych. Można je w łatwy sposób ze sobą złączyć. Trwałość zapachu jednej ozdoby wynosi 4-5 tygodni.

O linii produktów ZEROPICK:

  • ZEROPICK to Twój naturalny sprzymierzeniec w walce z ukąszeniami owadów i meduz. Przeżyj lato w spokoju dzięki linii produktów ZEROPICK.
  • Naturalne, skuteczne i innowacyjne. 
  • ZeroPick to naturalna linia stworzona w celu zapobiegania i leczenia użądleń owadów i meduz.
  • Dostosowuje się do każdego rodzaju skóry, nawet najbardziej wrażliwej, dzięki jakości naturalnych składników. Nie zawiera szkodliwych dla skóry czynników chemicznych.
  • Uzyskany przez ekstrakcję organicznego olejku eterycznego z cytryny, ZeroPick tworzy odstraszającą barierę zdolną do maskowania substancji wydzielanych z organizmu człowieka, utrudniając w ten sposób lokalizację ludzkiego ciała owadom.

Oprócz produktów zapobiegawczych Beba opracowała żel po ukąszeniu na bazie Krotonu, który jest w stanie ukoić, oczyścić i odświeżyć skórę, dając szybką ulgę w bólu. 
Przeżyj swoje lato w spokoju. ZeroPick zajmie się tobą.

 

Certyfikaty:

  • Certyfikowane przez AIAB produkty ZeroPick są zaprojektowane tak, aby zapobiegać i łagodzić ukąszenia owadów bez zanieczyszczania środowiska.
  • Certyfikat wydany przez włoską organizację QCertificazioni.
 
AIAB
Skład (INCI): Cymbopogon winterianus herb oil (*), Geraniol (#), Citronellol (#), Limonene (#), Eugenol (#), Linalool (#), Geranial (#), Neral(#), Farnesol (#), Citral (#).
 
(*) z rolnictwa ekologicznego
(#) Alergeny zawarte naturalnie w olejkach eterycznych

Ostrzeżenia:

Chronić przed dziećmi. Nie spożywać.
Olejki eteryczne naturalnie zawierają alergeny, które mogą powodować reakcje alergiczne.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy