Wczytuję dane...
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: Etja

NATURALNY OLEJEK LEMONGRASOWY /Cymbopogon Flexousus Herb Oil/. Naturalny olejek eteryczny otrzymywany z traw palczatki pogiętej w procesie destylacji parą wodną.

Ma intensywny cytrynowy zapach. Posiada właściwości przeciwreumatyczne, przeciwtrądzikowe, przeciwgrzybicze i przeciwzapalne. Przy inhalacji rozszerza drogi oddechowe i pobudza ośrodek oddechowy. Udrażnia zatoki, upłynniając zalegającą wydzielinę śluzową. Wpływa silnie odkażająco na skórę i układ oddechowy.  Sprawdza się w pielęgnacji cery trądzikowej, tłustej lub z zaburzeniami pracy gruczołów, otwiera pory, zatrzymuje nadmierne pocenie.

Jego działanie przeciwświądowe zmniejsza chęć do drapania oraz pocierania skóry. Jest doskonałym środkiem do odstraszania owadów, jego intensywny zapach utrzymuje muchy i inne owady z daleka od naszego domu. Odświeża i odkaża powietrze.

Wszystkie olejki eteryczne oferowane przez firmę ETJA są w 100% naturalne

 

Działanie:

  •  Antyseptyczne, przeciwgrzybiczne, przeciwreumatyczne, przeciwtrądzikowe, przeciwzapalne 

 

Sposób użycia:

  • Masaż 
  • Inhalacje – udrożnia zatoki ułatwiając oddychanie 
  • Aromatyzowanie pomieszczeń – kominek zapachowy, dyfuzor, mgiełka w sprayu 
  • Kąpiel - pobudza krążenie krwi w naczyniach obwodowych, działa uspokajająco, zmniejsza bóle reumatyczne i mięśniowe, usuwa zmęczenie i bezsenność.
  • Parówka twarzy – oczyszczenie porów 
  • Naturalny dodatek do prania o działaniu odkażającym i nadającym świeżość 

 

Nuta: górna 

Zapach: cytrusowy, słodki 

Dobra kompozycja z olejkiem LEMONGRASOWYM: Geranium, lawenda, oregano, szałwia, cytryna, melisa, cytronella 

Przeciwwskazania: Należy unikać kontaktu z oczami. Używać zawsze w rozcieńczeniu na skórę! 

Przechowywanie: Przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce z ciemnego szkła w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Kraj pochodzenia: Azja 

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Polecamy także

Dzień Mamy