Wczytuję dane...

Olejki i serum do włosów

Świadoma pielęgnacja jest niezwykle modna. To nic dziwnego – jest zdrowa i przynosi tylko pożytek dla naszego ciała. To samo dotyczy włosów, a dbanie o nie powinno opierać się nie tylko na użyciu szamponu. Odżywka użyta dwa razy w tygodniu też nie zawsze wystarczy, a już na pewno nie spowoduje tego, że ochronisz je na całej długości. Jednak aby uniknąć częstych wizyt u fryzjera, możesz postawić na naturalne olejki do włosów.

Naturalne olejki do włosów z dobrym składem

Czytaj więcej...

Aby mieć pewność, że faktycznie zabezpieczasz włosy i dbasz o nie należycie, postaw na naturalne olejki do włosów, które nie bazują wyłącznie na sztucznych, chemicznych substancjach. Ogólnym zadaniem serum do włosów jest ochrona końcówek przed nadmiernym łamaniem i wysuszeniem. Jest to bardzo newralgiczna część każdego włosa, szczególnie narażona na niszczenie. Codziennie ocierasz końcówkami o materiał koszulki, trzesz o nie kurtką, zahaczasz paskiem torebki lub plecaka i łamiesz nocą, zaplątując się w pościel. Na zniszczone końcówki nie ma rady, zostaje wizyta u fryzjera i zwyczajne ich obcięcie. Jeżeli jednak zależy Ci na długości i każdy centymetr ma dla Ciebie znaczenie, to po kąpieli zabezpieczaj końcówki olejkiem. Spowoduje to, że nie będą tak łatwo wysychały, a włosy będą dociążone i dodatkowo odżywione. Skład takich olejków może być różny, ale dobrze jest postawić na te z dobrym składem, które będą dostarczać włosom odpowiednich składników.

Naturalne serum do włosów kręconych

Jeśli jesteś posiadaczką kręconych włosów, to wiesz, że ich pielęgnacja wygląda nieco inaczej, podobnie zresztą jak stylizacja. Kręcone kosmyki są najczęściej suche, dlatego wybierz olejek do wysokoporowatych włosów, który pozwoli Ci na dodatkowe ich nawilżenie. Nie musisz bać się o to, że taki produkt obciąży Twoją fryzurę i kosmyki stracą sprężystość, ponieważ serum do kręconych włosów posiada zupełnie inny skład. Nie opiera się na ciężkich substancjach, przez które włosy się gorzej kręcą, a raczej wspomaga ich wygląd. Zadaniem serum nie jest bycie ciężarem, tylko – tak samo jak w przypadku prostych włosów – ochrona i zabezpieczenie przed tarciem. Budowa włosa wysokoporowatego jest całkiem inna niż tego prostego, dlatego to zadanie może wydawać się szczególnie ciężkie, ale jak najbardziej pozostaje wykonalne. Do odpowiedniego efektu potrzebujesz dobrego produktu, który przyniesie Ci efekt.

Olejki do włosów naturalne

Nasz sklep dokłada wszelkich starań, aby spełnić Twoje marzenie o pięknych, zdrowych i lśniących włosach. Wybieramy produkty, które cieszą się niezawodną opinią, a ich cena odpowiada jakości, jaką sobą prezentują. Szeroka gama produktów umożliwia wybór kosmetyku dopasowanego do Twoich potrzeb. Odpowiednio ułożona pielęgnacja i czas, jaki zainwestujesz w kondycję swoich włosów, na pewno się zwrócą i pozwolą na cieszenie się ich wyglądem. Z pielęgnacyjnym olejkiem będzie to łatwiejsze zadanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy