Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-48 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: Najel

Orientalna pasta cukrowa (wosk) do depilacji BIO 100% naturalna, przeznaczona do usuwania włosków na ciepło, odpowiednia dla kobiet oraz dla mężczyzn.

Orientalna pasta cukrowa (płynna, na bazie cukru trzcinowego) pozostawia skórę gładką przez 3-4 tygodnie. Idealna do depilacji partii ciała tj. nogi, łydki, pachy, strefa bikini, twarz, klatka piersiowa. Usuwa włoski wraz z cebulkami i zapobiega wrastaniu włosków po depilacji. Z każda kolejną depilacją zarost jest cieńszy i odrasta wolniej.

Posiada CERTYFIKAT ECOCERT

Sposób użycia:

  1. Przed użyciem: pastę rozgrzać w kąpieli wodnej (ok.5min.) lub kilka sekund w mikrofalówce.
  2. Przed nałożeniem na ciało należy upewnić się, czy nie jest zbyt gorąca aplikując jej niewielką ilość na nadgarstek. Pasta powinna być ciepła, ale nie gorąca. Gdy temperatura jest odpowiednia, a jej konsystencja półpłynna i mazista, za pomocą szpatułki należy nałożyć cienką warstwę ciepłej pasty na przeznaczoną do depilacji powierzchnię skóry.
  3. Następnie przyłóż bawełniany pasek, dociśnij go ręką przesuwając ją kilkakrotnie w kierunku wzrostu włosków.
  4. Zaraz potem, napinając skórę, szybkim ruchem należy zerwać pasek w kierunku 'pod włos'. Jeśli zajdzie taka konieczność, czynność powtarzać, aż do momentu usunięcia wszystkich włosków. Pozostałość pasty na skórze można z łatwością usunąć zmywając ją ciepłą wodą. Bawełniane paski można prać po każdym użyciu i zastosować do kolejnej depilacji.

 /w zestawie: szpatułka do nakładania + paski bawełniane/

 

  Certyfikat Certyfikat

 

Skład (INCI): Sucrose (sugar cane)*, Aqua (water), Citric acid

*składniki pochodzące z ekologicznych upraw

100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego

79% wszystkich składników jest pochodzenia ekologicznego

Pojemność: 350g 

Pochodzenie: Francja

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy