Wczytuję dane...

Pasty i proszki do czyszczenia zębów

Specjaliści od lat powtarzają, że higiena jamy ustnej jest niesamowicie ważna. Jeśli nie dba się o nią odpowiednio, zwiększa się ryzyko powstania różnych dolegliwości wymagających leczenia stomatologicznego, co w wielu przypadkach wiąże się z niemałym bólem oraz dodatkowymi kosztami. Aby nie narażać się na nieprzyjemne sytuacje, warto regularnie szczotkować zęby, do czego potrzebne są specjalne preparaty. W niniejszej kategorii znajdują się wysokiej jakości naturalne pasty do mycia zębów i proszki. Życzymy udanych zakupów!

Czytaj więcej....

Pasty do zębów - naturalne produkty

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości pasty do mycia zębów. Różnorodna gama produktów sprawia, że każdy znajdzie preparat odpowiedni dla siebie. Dysponujemy ekologicznymi pastami do zębów, które cechują się uniwersalnością zastosowania. Znajdziesz tu także preparaty przeznaczone dla osób z wrażliwymi dziąsłami czy chcących wybielić szkliwo. Propozycje przedstawione w naszym asortymencie mają także różne smaki oraz pojemności opakowań.

Naturalne pasty do zębów wyróżniają się unikalnymi formułami, bazującymi na ekstraktach z roślin i nie tylko. Nie zawierają substancji, którym udowodniono szkodliwe działanie. Ponadto wyróżniają się bardzo dobrą skutecznością w usuwaniu resztek jedzenia, bakterii czy przebarwień.

Proszki do mycia zębów - ciekawa alternatywa

Proszki do zębów to interesująca alternatywa dla znanych wszystkim past. Są bardzo skuteczne, a często cechują się również dodatkowymi właściwościami. Tak samo jak popularne pasty występują w różnych smakowych wariantach. Nie zawierają fluoru, SLS (mocnych detergentów) i gliceryny. Nasze preparaty zostały także odznaczone certyfikatem PETA, który potwierdza, że nie są testowane na zwierzętach oraz nie zawierają składników odzwierzęcych. Stosowanie proszków do mycia zębów nie należy do skomplikowanych czynności. Należy zanurzyć czystą szczoteczkę w proszku, tradycyjnie szczotkować zęby rzez dwie minuty, a następnie dokładnie spłukać.

Tabletki do mycia zębów

Na uwagę zasługują również tabletki do mycia zębów, które są jeszcze wygodniejsze w użyciu, niż tradycyjne pasty czy wyżej opisane proszki. Przed szczotkowaniem tabletkę żuje się do momentu rozpuszczenia. Gdy to nastąpi, myje się zęby szczoteczką przez dwie minuty. Następnie jamę ustną należy dokładnie wypłukać odą.

Naturalne pasty do zębów, proszki i tabletki - preparaty wysokiej klasy

W naszej ofercie znajdują się ekologiczne pasty do zębów, proszki oraz tabletki, które zostały wykonane z zachowaniem najwyższych standardów jakości zarówno pod względem składu, jak i skuteczności. Naturalne produkty są idealną propozycją dla osób dbających o środowisko. Kochamy naszą planetę, dlatego cały asortyment stanowią zróżnicowane preparaty, które nie są testowane na zwierzętach ani nie zawierają składników odzwierzęcych. Sprzedajemy nie tylko pasty czy kosmetyki, ale również środki czystości, produkty do dezynfekcji i ochrony oraz świece zapachowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dzień Mamy