Wczytuję dane...

Peelingi do twarzy

Produkty przeznaczone do złuszczania martwego naskórka z twarzy i jej okolic powinny nie tylko charakteryzować się dużą skutecznością w oczyszczaniu, ale co równie ważne, nie mogą podrażniać wrażliwej skóry. Niezależnie od tego, jaki masz typ cery, powinnaś regularnie stosować peelingi do twarzy – zachowanie promiennego i świetlistego wyglądu niezależnie od pory roku wymaga skutecznego usuwania martwego naskórka. Każda cera potrzebuje innego rodzaju peelingu. Nasz sklep oferuje odpowiednie preparaty do każdego rodzaju skóry, dla osób w każdym wieku.

Naturalne peelingi do twarzy gruboziarniste

Czytaj więcej...

Peelingi gruboziarniste lub zawierające mocniej skoncentrowane substancje złuszczające idealnie nadają się do cer tłustych, mieszanych lub takich, które potrzebują silniejszego złuszczenia. Intensywne złuszczanie powinno być połączone z łagodzeniem i odżywianiem. Naturalne peelingi do twarzy oprócz tego, że usuwają martwy naskórek, jednocześnie dbają o kondycję skóry podczas zabiegu i po jego zakończeniu. Połączenie olejów, olejków eterycznych oraz glinki gwarantuje nie tylko odpowiednie przygotowanie twarzy do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych, ale zapewnia też odpowiedni poziom wygładzenia i optymalizuje procesy regeneracyjne. Naturalne składniki odpowiadają za właściwy przebieg zabiegu i minimalizują ryzyko podrażnień.

Delikatne peelingi do twarzy z naturalnych składników

Peelingi drobnoziarniste do twarzy, podobnie jak enzymatyczne, przeznaczone są do cery suchej, wrażliwej i dojrzałej. Delikatniej i wolniej złuszczają martwy naskórek, pozostawiając cerę gładką i świetlistą. Wykonywanie takiego peelingu przynajmniej raz w tygodniu przed nałożeniem maski wyraźnie poprawia kondycję skóry. Szczególnie ważne jest to wiosną, kiedy wrażliwa skóra twarzy zaczyna być narażona na działanie silnych promieni słonecznych, które ją przesuszają. Delikatne peelingi do twarzy pomagają w zachowaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia. Złuszczenie nagromadzonego naskórka znacząco zwiększa wchłanianie się składników aktywnych i odżywczych z kremów i masek.

Sprawdź najlepsze peelingi naturalne

Peelingi naturalne nie tylko widocznie poprawiają wygląd skóry – pozbycie się martwego naskórka powoduje, że cera nabiera zdrowego kolorytu, znikają drobne przebarwienia. Wykonywanie w domowych warunkach zabiegów z użyciem peelingów naturalnych do twarzy podnosi zdolności regeneracyjne skóry. Kosmetyki odżywcze i nawilżające wchłaniają się lepiej, przez co działają skuteczniej.Opinie użytkowniczek tego typu naturalnych produktów wyraźnie sugerują, że regularne złuszczanie widocznie poprawia wygląd cery. Tak przygotowana skóra twarzy lepiej się opala, a nałożony makijaż utrzymuje się nawet do późnych godzin wieczornych. Naturalne kosmetyki pozbawione są sztucznych składników takich jak silikony, parabeny i konserwanty, dzięki czemu nie podrażniają i nie uczulają nawet najbardziej wymagającej cery. Ich cena jest bardzo atrakcyjna, a pojemność opakowań gwarantuje, że starczą na dłuższe stosowanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dzień Mamy