Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN
Marka: eco-max

Wyczyść ślady mydła, brud, zacieki i pozbądź się kamienia - ciesz się odświeżająco czystym, neutralizującym zapachy olejkiem eterycznym z mięty.

Używamy silnej mocy łatwo biodegradowalnych składników pochodzenia roślinnego, aby codzienne czyszczenie płynem i ściereczką było dziecinnie proste.

To nietoksyczny środek czyszczący, który jest bezpieczny dla ciebie i planety.

Profesjonalne czyszczenie. Najczystsze zrównoważone składniki pochodzenia roślinnego. Czysty i terapeutyczny zapach olejków eterycznych.

Bezpieczniejszy dla wrażliwej skóry. Bez alkoholu, syntetycznych substancji zapachowych i toksycznych konserwantów.

Sposób użycia:

  • Skutecznie i bezpiecznie czyści zlewy, blaty, lustra, armatury łazienkowe, wanny, kabiny prysznicowe i muszle klozetowe.
  • Spryskać powierzchnię, wyszorować za pomocą szczotki, gąbki lub szmatki i wytrzeć, lub spłukać.
  • Nie nadaje się do stosowania na marmurze i nieuszczelnionym kamieniu naturalnym.
  • Opłucz pusty pojemnik wodą i oddaj do recyklingu.
  • Trzymać poza zasięgiem dzieci.

Eco-Max produkuje produkty, które są najwyższej jakości, dostępne cenowo, skuteczne, hipoalergiczne, roślinne; wyprodukowane w 100% z użyciem zielonej energii, wegańskie i nietestowane na zwierzętach, bez MIT, bez GMO, zawierają tylko zrównoważony olej palmowy, wspaniałe zapachy czystych olejków eterycznych, certyfikowane przez EcoLogo.

Skład (INCI): Water, <5% Non-ionic Surfactant, Citric Acid, Mentha Viridis (Spearmint) Leaf Oil, Sodium Citrate, Potassium Sorbate and Sodium Benzoate.

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy