Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-72 godziny
EAN: 843389000250
Wysyłka od: 10.99 PLN

Chcąc dbać o zdrowie, jemy coraz więcej warzyw i owoców. Myślimy, że to wystarczy. Tymczasem nieliczni z nas  zdają sobie sprawę z tego, że z jednej strony dostarczamy przez to organizmowi wiele cennych witamin i pierwiastków, ale z drugiej strony mnóstwo toksycznych substancji takich jak: resztki pestycydów, nawozów, środki grzybobójcze, szkodliwe bakterie.

Zaniedbujemy dokładne mycie warzyw i owoców. Czasem jednak mycie samą wodą nie wystarcza…

 

To wyjątkowe certyfikowane rozwiązanie pozwoli Ci w bezpieczny sposób usunąć zanieczyszczenia ze świeżych owoców i warzyw. Płyn do mycia sałat, owoców i warzyw zabija takie bakterie, jak E. Coli, Listeria i Salmonella oraz usuwa pozostałości nawozów, pestycydów, wosku i piasku z powierzchni warzyw i owoców. Nawet jeżeli jesz owoce i warzywa z upraw ekologicznych, stosuj ten płyn, bo bakterie np. E. Coli nie zwracają uwagi na ekologiczność upraw! 

 

Sposób użycia:  

  • Do 1 litra wody dodaj ok. 30 ml (jedno psiknięcie) płynu do sałat.
  • Owoce lub warzywa wrzuć do wody z płynem,
  • Przepłucz je i odczekaj 2-3 minuty, a następnie opłucz je pod bieżącą wodą. 

 

Skład (INCI): Aqua, Malic Acid, Lactic Acid, Citric Acid, Aloe Vera Powder *

* Certyfikowane Składniki z Upraw Organicznych

  

Certyfikat Soil Association Ltd.

  • Certyfikat Soil Association jest wiodącą organizacją w Anglii wydającą certyfikaty dla produktów organicznych. Konsumenci rozpoznają to logo jako symbol rzetelności i wiarygodności.
  • Certyfikat ten oznacza, że nasze produkty nie są testowane na zwierzętach, są wolne od parabenów i nie zawierają syntetycznych detergentów SLS lub SLES.
  • Firma korzysta z "zielonej chemii" do tworzenia nowych, innowacyjnych produktów, bezpiecznych dla ludzi i całego środowiska naturalnego.
  • Bentley Organic jest jedynym producentem mydła na świecie posiadającym nie tylko  certyfikat Soil Association, ale i ochrony środowiska - ISO 14001.

Dzień Mamy