Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 13.90 PLN
Marka: pierpaoli

Płyn do podłóg i twardych powierzchni z olejkami pomarańczowym i miętowym ekologiczny i bezpieczny podczas stosowania.

W płynie do podłóg użyto środki powierzchniowo czynne z surowców naturalnych pochodzących z odnawialnych źródeł. Dzięki temu zagwarantowana jest równowaga w środowisku naturalnym.

  • Produkt testowany dermatologicznie
  • Testowany na zawartość niklu, chromu i kobaltu (wartości <0.4 ppm)
  • Nie zawiera syntetycznych zapachów, barwników ani SLES

Jest bezpieczny dla Ciebie podczas stosowania oraz dla Twojej rodziny, ponieważ brak w nim EDTA, izotiazolinony, enzymów, fosforanów, syntetycznych substancji zapachowych i substancje pochodzenia zwierzęcego. Jest to ekologiczny środek, ale zarazem bardzo skuteczny i wydajny

To dzięki doświadczeniu firmy Pierpaoli jednej z najstarszych firm ekologicznych produkty są bardzo dobrej jakości i bardzo skuteczne.

 

Zmniejszenie wpływu na środowisko naturalne:

Produkt spełnia normy ekologicznych detergentów wyznaczone przez ICEA (Międzynarodową jednostkę Certyfikującą Eco Bio środki czystości i kosmetyki) W szczególności, zmniejszenie wpływu na środowisko (wodnej toksyczności, długotrwałe skutki dla organizmów wodnych) obliczone wg objętości rozcieńczenia krytycznego (CDVtox) według matrycy obliczania Ecolabel.

Tolerancja produktu przez skórę została sprawdzona w zewnętrznym laboratorium dermatologicznym.

Produkt jest testowany dermatologicznie w warunkach użytkowania oraz w kontakcie po użyciu, aby zapewnić, że nie będzie miał drażniącego wpływu na skórę.

Skuteczność produktu:

Płyn do podłóg Ekos został skomponowany w taki sposób, aby jego działanie było porównywalne z liderami podobnych produktów dostępnych na rynku. Skuteczność płynu została sprawdzona przez zewnętrzne laboratorium.

Certyfikaty: 

Eco Cleaners certified product by ICEA with no. 001 EC 002 
Product complying with the International Standard “Stop Animal Testing”, guaranteed by LAV (Lega Antivivisezione).

  

Jak używać płynu do podłóg Ekos:

  1. Użycie rozcieńczonego płynu: do dużych powierzchni rozcieńczyć 45 ml produktu (3 nakrętki) w pół wiadra wody (5 litrów). Na marmurowych powierzchniach, należy użyć 15 ml produktu (1 nakrętka) w pół wiadra wody (5 litrów). 
  2. Użycie nierozcieńczonego płynu: na małych powierzchniach (umywalki, wanny, armatura łazienkowa, blaty, plamy brudu itp.) wlać produkt na mokrą gąbkę lub bezpośrednio na powierzchnię, która ma zostać wyczyszczona. W przypadku powierzchni mających kontakt z żywnością spłucz wodą pitną. Idealny również do czyszczenia przestrzeni i przedmiotów, które mogą wejść w kontakt z dzieckiem (krzesełko, zabawki, itp.). 

Ostrzeżenia:

  • Może spowodować poważne uszkodzenia oczu.
  • Zawiera olejek pomarańczowy i miętowy, które mogą spowodować reakcję alergiczną u osób uczulonych.
  • Dokładnie umyć ręce po użyciu. Należy chronić oczy i twarz. W przypadku kontaktu z oczami przemyć dokładnie przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Jeśli podrażnienie oczu utrzymuje się, skontaktować się z lekarzem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Skład (INCI): Aqua, Alcohol Denat., Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium C8-C10 Alkyl Sulfate, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Xanthan Gum, Potassium Cocoate, Potassium Oleate, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Mentha Arvensis Oil, Limonene.

Skład chemiczny (Reg. 648/2004): <5%: Non Ionic Surfactants, Anionic Surfactants, Soaps Other Components: Orange Essential Oil, Mint Essential Oil

Pojemność: 750ml

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy