Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24-96 godziny
Wysyłka od: 11.99 PLN

Płyn do prania delikatnych tkanin to specjalna i bardzo dobrze sprawdzona formuła piorąca przeznaczona do prania ubrań dzieci i niemowląt

Płyn Anthyllis jest idealny w szczególności dla delikatnej i wrażliwej skóry.

To ekologiczny detergent stworzony z roślinnych składników pochodzących z biologicznych upraw, idealny również do prania delikatnych tkanin oraz wełny.

Nie zawiera pochodnych ropy naftowej, siarczanów ani syntetycznych środków konserwujących i zapachowych.

To specjalnie opracowany łagodny, skoncentrowany płyn do prania odzieży i tkanin przeznaczony dla osób wrażliwych na zwykłe środki piorące, wykazujących alergie.

Testowany dermatologicznie na skórze wrażliwej.
Sprawdzone na zawartość niklu, chromu i kobaltu (wartości <0,4 ppm).
Nie zawiera składników pochodzenia naftowego, syntetycznych konserwantów, siarczanów i jest wolne od alergenów.


Płyn do prania odzieży przeszedł podwójne testy.
Pierwszy sprawdził jego bezpośrednie działanie na kontakt ze skórą, w drugim zweryfikowano wpływ upranej w Sense' odzież na kontakt ze skórą delikatną i wrażliwą. W obu przypadkach stwierdzono, że produkt jest nie drażniący.

 

Idealny dla:

 • dla osób ze szczególnie wrażliwą, delikatną skórę na kontakt z detergentem podczas prania ręcznego.
 • dla osób z delikatną skórę, które powinni zawsze nosić "bezpieczne" ubranie to znaczy dla dzieci i niemowląt - odzież wyprana w odpowiednim dla alergików detergencie.
  osób ceniących produkty ekologiczne, których skład jest bez zarzutu i nie idzie na kompromisy.

Zalety:

 • Płyn stworzony z biologicznych, roślinnych składników, olei z biologicznych upraw.
 • W szczególności użyto Oliwy z Oliwek i Oleju Rzepakowego z okolicznych ekologicznych gospodarstw regionu Apulii.
 • Produkt, opakowanie, biodegradacja i etykietowanie są przedmiotem corocznych kontroli przeprowadzonych przez Instytut Certyfikacji Etyki i Środowiska (ICEA).
 • Produkt wychodzi ponad normy ICEA nie zawiera ponadto żadnych cząstek tlenku etylu (sodium laureth sulfate, niejonowe środki powierzchniowo czynne)
 • Ponadto produkt jak i wszystkie produkty oraz cała fabryka Pierpaoli spełnia "Międzynarodowy Standard" - "Stop testom na zwierzętach"

 

Wydajność i skuteczność prania:


Z badań przeprowadzonych przez laboratorium zewnętrzne wynika, że formuła płynu do prania gwarantuje taką samą wydajność i skuteczność jak porównywalne środkami piorące liderów rynku.

 

Certyfikaty

 • Produkt posiada certyfikat ICEA - Eco Bio Cleaners - Certyfikat produktu N ° 011 DP 038
 • Produkt jest zgodny z "Nie testowano na zwierzętach" Międzynarodowego Standardu - gwarantowane przez LAV

 

Sposób użycia:

 • Pranie ręcznie: rozcieńczyć zalecaną dawkę produktu w zimnej lub letniej wodzie (max 40 ° C dla syntetyków i 30 ° C dla wełny). Pozostawiać prania w wodzie przez około 15 minut, następnie spłukać i wysuszyć.
 • W pralce: wlać dawkę wskazaną do zbiornika i ustawić żądany program.
 • W przypadku trudnych plam, po sprawdzeniu odporności koloru na ukrytym rogu tkaniny, wlać kilka kropel produktu bezpośrednio na plamę, delikatnie masować, a następnie umyć ręcznie lub w pralce.

 Dawki prania

Skład (INCI): Aqua (Water), Potassium Rapeseedate*, Caprylyl/Capryl Glucoside, Alcohol Denat, Lauryl/Myristyl Glucoside, Potassium Olivate*, Olivamidopropyl Betaine*, Trisodium Dicarboxymethyl Alaninate, Phenethyl Alcohol, Parfum*, Ethylhexylglycerin

* Mydła lub środków powierzchniowo czynnych na bazie olejów organicznych 
** Na podstawie naturalnych esencji 

Skład chemiczny (rozp. 648/2004)

Skład PL (INCI): W 5-15%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, mydła; <5%: amfoteryczne środki powierzchniowo czynne; Pozostałe komponenty: perfumy, alkohol fenyloetylowy

 

Ostrzeżenia:

Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody.

 

Pojemność: 1000 ml

Rodzaj opakowania: Butelka

Producent: Pierpaoli

 

Opakowanie: produkt fabrycznie nowy, w oryginalnym opakowaniu producenta

Powyższe zdjęcia i opisy mają charakter poglądowy i informacyjny. Zdjęcia mogą różnić się od oryginału, co nie stanowić podstaw do roszczeń wobec sklepu. Nie ponosimy również odpowiedzialności za zmiany wprowadzone przez producenta w składzie.

Dzień Mamy