Wczytuję dane...
EAN: 8680088180256
Wysyłka od: 8.99 PLN

Innowacyjna formuła na bazie aktywnych składników roślinnych doskonale usuwa / neutralizuje plamy i nieprzyjemne zapachy z tkanin, dywanów, mebli, lodówek i podłóg pozostawiając naturalny zapach cytryny.

Głęboko oczyszcza zabrudzenia i neutralizuje zapachy organiczne np. po jedzeniu, usuwa kwaśne zapachy brudu, moczu i innych odpadów naturalnych, produktów ubocznych.

Neutralne pH.

Całkowicie wolny od SLS (Sodium Lauryl Sulfate), fosforanów, chloru, substancji petrochemicznych.

 

Sposób użycia:

  • Wstrząsnąć przed użyciem.
  • W przypadku tkanin pranych: spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut, po czym wypierz ręcznie lub automatycznie w pralce.
  • W przypadku innych tkanin tj. dywanów, wykładzin podłogowych, tapicerek: Spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut, po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką, jeżeli plama nie zniknie, spryskaj ponownie i pozostaw na całą noc, po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką.
  • W przypadku podłóg: spryskaj bezpośrednio na plamę i odczekać 5 minut, po czym wytrzyj dokładnie czystą szmatką. Przed użyciem wypróbuj na dyskretnym obszarze czyszczonej tkaniny / powierzchni na trwałość czyszczonych kolorów, niektóre tkaniny / powierzchnie mogą farbować.
  • W przypadku nieprzyjemnych zapachów: spryskaj bezpośrednio na źródło nieprzyjemnego zapachu i pozostaw na całą noc, jeżeli zapach nie ustąpi, ponownie spryskaj na większej powierzchni i pozostaw na całą noc. Nie należy rozcieńczać produktu i nie należy używać innych środków czyszczących w pierwszej kolejności.

 

Skład (INCI): oczyszczona woda, enzymy, etanol (uzyskany z kukurydzy), <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne na bazie roślinnych składników, olejek cytrynowy, limonene. Zastosowanie naturalnych surowców może prowadzić do zmian koloru i konsystencji.

Nie ma to wpływu na jakość produktu.

 

Przyjazne dla środowiska:

Wykonane z odnawialnych / przyjaznych dla środowiska składników. Produkt ulegające biodegradacji. Butelka jak i korek może być poddawana recyklingowi. Nie testowany na zwierzętach.

Pojemność: 650ml

Producent: Friendly Organic 

Polecamy także

Dzień Mamy